Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a gyermektelensé...

Mit gondoltok a gyermektelenségi adóról?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok kérlek.
2010. szept. 12. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Van ott kettővel lejjebb egy kérdés, ott már kifejtették páran a véleményüket.
2010. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Gusztustalan, undorító dolog szerintem.

De most ez tényleg az alkotmány előtt van már? Mivel úgy mondták, ha jól emlékszem, bár annyira felhúztam magam, hogy Boros is javaslatot tesz az új alkotmányban a Fidesznek, tehát Fidesz bérenc ez is nem?

végül Orbánhoz hasonlítani tudom csak ezt a barmot, ez egy beteg ember az biztos.

Levegőadót még akarnak kitalálni?

2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Egy is egy igazi nagy baromság amiből soha nem lesz semmi!!!A szót is kár rá vesztegetni!!!!
2010. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen helyeslem.
2010. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Azért csinálják, hogy irányítsák az embereket.


Mondom én, hogy a Fidesz kommunista.


Én, mint balliberális világpolgár, elhatárolódom!

2010. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

2/3 többséggel, új Alkotmányt, és bármilyen Törvényt bevezethet, ami nem ellenrtétes az EU törvényivel (több tagállamban létező adónem!!!) és akkor az Alkotmánybíróság sem tud belekötni...


ÉBREDJ MAGYAR! ...még nem (lessz) késő!!!

22.F.

2010. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerűen undorító. Ha egy nő meddő, az épp elég trauma neki, hogy nem tud szülni, nemhogy még fizessen is érte. Igazuk volt a Naplóban, ez tényleg leminősíti a nőket!

16/F

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Akkor is szemétség lenne ha valaki azért nem vállal gyereket mert esetleg nem tudná tisztességesen felnevelni!


Ha pedig egyesek kapnak felmentést az adó alól akkor a többiek is kijátszhatják a fizetést szóval semmi értelem az egész hülyeségnek!!!

2010. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy ekkora baromságot még nem hallottam! Nehogy már megszabják mikor fogok szülni. na, de ez a Fidesz, nem is vártam többet, sőt, várom a hasonló ilyen ötleteiket...

22/L

2010. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!