Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek csalódnának szomorú...

Fideszesek csalódnának szomorúak lennének ha nem kétharmaddal, hanem csak egyszerű többséggel győzne a Fidesz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Orbán Viktor győzni fog! 👌💖🍊
2022. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán értenek a számokhoz, meg aztán hamar el is felejtenék. Lényeg hogy az imádott fidesz nyert, más nem számít.
2022. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
A 2/3 az atombiztos, mert lesz előtte krumpli, meg jönnek "Határon innen, és túl", tehát a mi 1,8 milliós szavazótáborunk ismét megnyeri a szavazást a maradék 7,9 millióval szemben.
2022. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lennének, bőven elég nekik, hogy nem a hulladék ellenzék nyer. Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy az ellenzék vajon tényleg képes lesz előadni, ha nem lesz meg a kétharmad, csak sima Fidesz-győzelem, hogy az nekik mekkora hatalmas siker? :D
2022. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fidesz szavazóként örülnék neki. Az ország érdekeit szolgálná hosszú távon ha meg tudna erősödni az ellenzék. Egy erősebb ellenzék több cselekedetre sarkallná a fideszt, hogy újra választást tudjanak nyerni. Az elmúlt 12 évben elég volt hátradőliük és az ellenzéki pártok megoldották helyettük. Nem a fidesz miatt van kétharmad.
2022. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!