Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fide$zesek, számotokra mely...

Fide$zesek, számotokra mely tulajdonságaik miatt annyira szimpatikus Bayer Zsolt és Rákay Filip?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Filip nem kimondottan szimpatikus. Bayer Zsolt pedig akkor vált azzá, mikor megnéztem a Gulyás Marci vele készített videóját.
2022. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es, ilyen alapon bárki lehet szimpatikus, aki normálisan is meg tud nyilvánulni. Bayernél egyébként erről az egy esetről tudok amikor normális, elfogdható intelligens ember módjára viselkedett.
2022. márc. 14. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Oké. Te kérdeztél, mi alapján szimpi, nekem az alapján :D minek kérdezel, ha utána belekötsz? Szubjektív véleményt kértél, akkor ne kérd már számon.

Láttam vele más interjút is, ott is szimpi volt. A műsorait nem nézem, az alapján nem tudom megítélni.

2022. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Láttam vele más interjút is, ott is szimpi volt. A műsorait nem nézem, az alapján nem tudom megítélni." Tehát mélyebb ismeretek nélkül döntöd el ki szimpi ki nem, ebből arra következtetetk, hogy egy fide$zesnél így működnek a dolgok.
2022. márc. 14. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen mélyebb ismeretek? Pár interjút láttam vele, meg néha találkozok a médiában nyilatkozataival, megnyilvánulásával. Mit kéne tennem még, elmenni vele egy wellness hétvégére? El tudom dönteni pár interjúból ki a szimpatikus és ki nem. Ez lehet szuperképesség. Bár szerintem olykor két szóból is elválik ha valakivel társalog az ember. Én már csak ilyen megbélyegző fideszes vagyok :D Volt hogy még a kasszás lány is szimpatikus volt mert mosolygott és köszönt.
2022. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem szimpi, Fidesz szavazóként sem. De nem ezen múlik, hova fogok szavazni.
2022. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, és mely tulajdonságai miatt vált számodra szimpatikussá. Gondolom a kasszás lány szebben mosolyog.
2022. márc. 14. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:

"Láttam vele más interjút is, ott is szimpi volt. A műsorait nem nézem, az alapján nem tudom megítélni." Tehát mélyebb ismeretek nélkül döntöd el ki szimpi ki nem, ebből arra következtetetk, hogy egy fide$zesnél így működnek a dolgok.


Kedves kérdező ebből látszik, hogy csak kötekedni jársz ide. Teljesen kultúrált választ kapsz és belekötsz. Elkezdesz általánosítani, hogy a "fideszeseknél ez így működik". Nem vagy tisztában a szimpátia fogalmával. Elárulom, a szimpátia nem olyan dolog ami mély ismertség vagy kutatómunka alapján alakul ki. 1 perc alapján eldől általában, hogy szimpatikus valaki számodra vagy sem.

2022. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bayer Zsolt kendőzetlen szókimondása tetszik. Nem kell mindenkinek a PC íratlan szabályai szerint megnyilvánulni, álfinomkodni. Philip-et még a zenetévés korszakából ismerem. Ritkán szoktak gagyitévékben nevelkedett figurák komoly karriert befutni a médiában (főleg a jobboldalon), de neki sikerült.
2022. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es, nyilván kivételes tehetségük révén sikerült és nem azért mert a párt érdekeinek megfelelő médiatevékenységet és médiatartalmakat készítenek.
2022. márc. 15. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!