Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úrnak nem kéne lecserélni a propagandista állományát? Rendszeresen tévesen elemeznek a Hír tv-ben, és ezzel magát a miniszterelnök urat is vicc tárgyává teszik.

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Mondj egy példát ilyen téves elemzésre. Nem szoktam nézni az Álhír Tv-t, azért kérdezem.
2022. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Választások után biztos lesz csere.
2022. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bencsík András: " A Covid csak egy egyszerű kis nátha"

Bayer Zsolt: "Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát ezt egy hülye is tudja"

Plusz a sok tévedést nem tudom nevekhez kötni: Tarlós utca hosszal vezet Karácsony előtt, stb...

2022. márc. 17. 17:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A propagandistákat akkor cserélik le, ha a birkákra már nem hatnak.


A Bayer-féle hüyejóslatot pl. egyből elkezdték itt védeni azzal, hogy ő csak egy konkrét dátumra mondta, hogy nem támadnak az oroszok, nem úgy gondolta, hogy soha.

2022. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van jobb ötletem: ünnepeljük október 23-a helyett, inkább november 4-ét!
2022. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem Bohár Dániel a kedvenc fideszes humoristám.🤣
2022. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell cserélni, ezeknek olyan puha, szemölcsös a nyelve, hogy ennél nagyobb élvezetet mások sem tudnak nyújtani.
2022. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2-őt szegről-végről, tök más közegből, de ismerek és tudom, hogy ők is csak röhögnek ezen. Az egyiket ráadásúl már vagy 20 éve és nem politikai közegben, tök normális arc volt mindig is.

Nekik az a szerepük, hogy ki tud nagyobb baromságot mondani!

2022. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nézd tovább az ATV-t+aRatyilelt.

Meseautót tolták az ellenzéki megváltó gyűlés helyett.

2022. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hypno ***** válasza:
Én azért hiszek abban, hogy amikor ilyen elszólások kerülnek nyilvánosságra, hogy 12 év után mindenkinek mennie kell, vagy amikor az új KE akinek az eskü okmányán még nem száradt meg a tinta "védhetetlen és megmagyarázhatatlan háborúról" beszél, a Németh Zsolt államtitkár "ruszkik haza" szlogent posztol a hivatalos kánonból kibeszélve, az nem véletlen.
2022. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!