Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A plakátrongálás már a végső...

A plakátrongálás már a végső vergődés?

Figyelt kérdés

A napokban több videó, fénykép kering a neten, hogy valakik ellenzéki plakátokat rongálnak. Dunaújvárosban például valaki sorban Gyurcsány arcot ragasztott a helyi jelölt arcára. Ma meg a szemem láttára püfölte a roma gyerek az egyik plakátot.

Az, hogy valakik ilyet tegyenek a végső vergődést mutatja? Vagy ennyire alacsony értelmi képességgel rendelkeznek? Vagy valóban fizetik őket? Nem is tudom melyik lenne a szánalmasabb.



2022. márc. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Jaj,mert az ellenzék nem ezt csinálja...


Ez a népszokás minden oldalról.

2022. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt jelenti, hogy gyorsan meg kell döntenünk az összes gyűlöletkeltő pártot, mert ebből nagyobb bajok is lehetnek.
2022. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem mondtam, hogy melyik oldal csinálja, csak kiemeltem egy-két példát. De oldaltól függetlenül szerintem egészen alja-viselkedés. Vagy talán nem?
2022. márc. 21. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2022. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Magyarország Kirakatország.

Rengeteg sokminden van az ablakban, csábításnak,nade bennt... Pfiha.


Acsarkodva tépjük meg köpködjük a nagvezírek képet, vagy HA kell pólóra nyomtatjuk. (Khm,hatásszünet...)


De nekimenni,felpofozni,"helyrerakni",...az a Izé, a másik oldal vagy ki dolga.

2022. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. Viszont mindkét oldal rongál.
2022. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig is rongáltak, nincs benne semmi új.
2022. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!