Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az gyakoris felhasználók nagy...

Az gyakoris felhasználók nagy része miért sírja vissza a 2006-2010-es Gyurcsány-Bajnai kormányzást?

Figyelt kérdés
Komolyan, én semmi pozitívat nem tudok elmondani erről az időszakról.

2022. márc. 24. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

#60

Én úgy gondolom a propagandakérdés az, amikor kérdésnek álcázva próbálsz a pártodra szimpatikus kijelentéseket megfogalmazni, vagy amikor a kérdést úgy teszed fel, hogy a pártszimpátiádnak kedvező válaszok érkezzenek.

Szerintem a feltett kérdéseim egyike sem felel meg a leírtaknak.

De egye fene, nem vagyunk egyformák, másképp értelmezzük, ezen ne vesszünk össze, legyen propagandakérdés. Ebben az esetben te az arányokra próbáltál rávilágítani, hogy a kérdések alá más arányban jöttek ellenzéki/fideszes szavazók, és ezért lett más az eredmény. Ebben az esetben el tudnád mondani, hogy melyik kérdés alatt volt ellenzéki, vagy fideszes túlsúly?

2022. márc. 25. 19:40
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!