Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A másik oldal az ország...

A másik oldal az ország vesztét okozza?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik mindkét oldal úgy tekint a másikra, mint akik ha a hatalmon maradnak/hatalomra jutnak, teljesen tönkre fogják tenni az országot.


Ez igaz lehet?

Tévedne valamelyik oldal?

Vagy mindkettőnek igaza van és igazából mindkét út a vesztünkbe vezet? Éppenséggel ezen sem lennék meglepve, tekintve hogy 24 éve ugyanaz a két csoport civakodik egymással, azaz a politikánk cseppet sem változott negyed évszázad alatt..



2022. márc. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Akárki nyer, 2022 a megszorítások éve lesz, mert csőd szélén van az ország.
2022. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz 12 éve van kétharmaddal kormányon, tehát nem volt másik igazi politikai erő képviseletve az elmúlt bő 1 évtizedben , ergo minden gazdasági probléma, korrupció,jarvanykezeles, közvetetten vagy közvetlenül aző felelősségük.. Az ellenzék támadása alaptalan.. Nem tudjuk milyenek lennének.. Lehet gyurcsanyozni, persze ott van a DK meg jön 2007..de amúgy, ha megnezed az ellenzéki listát, és egyéni jelölteket 95% nem az akkori(2006-os MSZP SZDSZ) kormánytagok közül kerül ki. Nem ugyanazok a pártok.. Tehát a kormány alkalmassága bukott, az ellenzéket nem tudjuk milyenek lennének.. De mit értesz az alatt, hogy vesztünk, vesztunket okozza?
2022. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen azt én is kihagytam.. Nem a kormány határozza meg, hogy lesznek e megszorítások vagy nem.. A jelenlegi vilaggazdasagi helyzet fogja diktálni az ütemet
2022. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!