Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznak április 3-án...

Kire szavaznak április 3-án azok, akik 2018-ban a Fidesz-KDNP-re szavaztak?

Figyelt kérdés
És mi indokolja az mostani döntéseteket?

2022. márc. 26. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
Egységben Magyarországért
Mi Hazánk Mozgalom
Magyar Kétfarkú Kutya Párt
Megoldás Mozgalom
Normális Élet Pártja
nem megyek szavazni
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván a döntő többség ugyanoda. Miért ne tennék?
2022. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én a hatósági árazások és emiatt a debil népszavazás miatt fogok az ellenzékre szavazni.
2022. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

MZP-re, nyilván. Elegem van a tolvaj, hazug fideszből. Teljesen hülyének néznek minket.


Egy keresztény, konzervatív, jobboldali szavazó.

2022. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
MZP-re
2022. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem első szavazásom lesz így nem nyomok semmire, de hatalmas a családi köröm akik 18-ban mind a Fideszre szavaztak.


Most legtöbben az ellenzékre fognak. A nagyszülők voltak vérfideszesek, most az anyám felőliek azt mondták arra szavaznak akire mi fiatalok mondjuk, az apám felőliek meg maradtak Fideszesek, de ők azok a tipikus egyének akik ha meglátnak egy ellenzéki embert idegbetegek lesznek és ordibálnak, hogy a k*rva anyjukat. Ott voltak a békemeneten is és énekelgettek saját költeményű dalt ami Orbánról szólt.

2022. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D-Mano ***** válasza:
76%
A kérdés és a szavazás a 2018-ban a Fideszre szavazókra vonatkozott. Én kíváncsi lennék, hogy az itt kommentelőknek, szavazóknak valójában mekkora része szavazott VALÓBAN a Fideszre 2018-ban...
2022. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
2018 ban az egykulcsos adó miatt szavaztam a Fideszre de akkor is utáltam őket. Soha többé ilyen aljas bagázsra, hajrá összefogás.
2022. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
78%

Anno a Fideszre szavaztam, mert Orbán ENNYIRE még nem volt retardált, mint az elmúlt 3 évben. Ráadásul annyi kicsi párt volt, hogy egyiknek sem volt esélye ellenük. Most, hogy van egy viszonylag normális egyesült ellenzékünk, rájuk fogok szavazni.


Elegem van a hányingerkeltő propagandából, a lopásból, a Putyinnal való haverkodásból és abból, hogy a Fidesz miatt mi vagyunk az EU fekete báránya, már mindenki minket utál. Oda jutottunk, hogy magyarként szégyenkeznem kell Európában.

2022. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
6. Szerintem itt szinte senki nem szavazott a fideszre, csak ezt írják. Egy normális jobboldali ember eleve nem szavaz liberális oldalra, mert teljesen mások az irányvonalak. Inkább keres egy kisebb pártot vagy nem szavaz. A buzonytalanok esetleg, akik valamilyen identitásválságban szenvednek, ők szavaznak össze-vissza, attól függően ki ígér nagyobb hazugságot nekik.
2022. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%
"Szerintem itt szinte senki nem szavazott a fideszre, csak ezt írják" - Én igen, mert fiatal voltam (első szavazásom volt) és nem értettem a politikához, meg nem is érdekelt. Csak anyám megígérte ha a Fideszre szavazok kapok egy pizzát. :D Mostmár jobban átlátom a dolgokat és az Egységben Magyarországért-ra szavazok! Plot twist: anyám is, mert a Putyinkodás miatt megutálta Orbánt.
2022. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!