Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a választási...

Miért kell a választási propaganda plakátokat minden egyes oszlopra kirakni másfél méterenként?

Figyelt kérdés

Ez ellenzéki- és kormányoldalra ugyanúgy vonatkozik. Itt az utcában ahol lakom, minden_egyes_oszlopon ott van felül a fideszes jelölt, alatta meg az ellenzéki. Nagyon szép sorminta, de ennek mi értelme azon túl hogy pénz pocsékolás? Miért nem elég egy plakátot kirakni egy utcába? Mégis minek nézik az embert, hogy méterenként ugyanazt az arcába tolják?

Na meg úgy alapból mi értelme ezeknek a plakátoknak? Vajon hány olyan ember van aki nem program meg szimpátia alapján fog szavazni, hanem az alapján hogy kinek a fejét látja többször?



2022. márc. 28. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pártok plakátja még hagyján. Na de ez a "védjük meg a gyermekeinket" plakátok?
2022. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hulyenek nezik a szavazokat es joggal.
2022. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én se, iszonyat papír hulladék.

Lehetett volna érelmesebben is elkölteni, kampányolni.

De ez a sorminta tényleg röhejes.


Mondjuk vicces, mikor a 100. -nál már elege volt annak is aki kirakta, aztán a fa villany oszlopra már homlokánál fogva szögezte fel. 🤣

2022. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudom, engem idegesít. Már csak ezért se szavaznék az adott jelöltre.
2022. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a plakátokkal van a legnagyobb baj, hanem az ilyen kis öntapadós cetlikkel. Most pl a NÉP használt ilyet, 19-ben a momentum, de nem is az számít hogy kié. Tele nyomnak egy buszmegállót (ami egyébként magántulajdon) 20 darabbal aztán évekig ott díszelegjen a maradék amit nem tudtak levakarni.
2022. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félnek, hogy mire az egyik oszloptól elérsz a másikig, elfelejted, hogy kire kell szavazni :D Viccet félretéve, én sem értem, nálunk olyan is van, hogy egy oszlopon Fidesz, EÖ és Mi Hazánk. Nem tudom, ki az, akit ez meggyőz. Létezik egy olyan fogalom, hogy "puszta kitettségi hatás", ami azt jelenti, hogy minél többször látsz valamit, annál ismerősebb és ezáltal annál pozitívabb érzéseket fog kiváltani belőled, ezért pl. egy olyan csoportból, akiknek tagjaival sosem beszéltél, valószínűleg azt az embert választanád projektmunka-társadnak, akit többször láttál. Szóval ez lehet az alapja, de szerintem ez egy ponton túl már nem hatékony.
2022. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
Valóban,van ilyen marketinges szöveg. Ettől még,nem értem. Mindíg volt olyan párt,akire biztosan,nem szavaznék. MDF,SZDSZ,JOBBIK. Akárhány plakátot is tesznek ki,akkor sem kellenek! Ennél csak a Gyurcsány takarodj,illetve az Orbán takarodj felfogásúak részére felesleges,egyetlen plakátot is kitenni!
2022. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!