Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek vírus alatt járt le a...

Akinek vírus alatt járt le a személyigazolványa nekik autamatikusan meghosszabodott semmi teendő vele júniusig? Avagy be kell menni és intézkedni?!

Figyelt kérdés
Ha be kell menni mennyi időt vesz igénybe? És már azonnal meglesz hosszabbítva nem kell rá várni napokat/heteket?
2022. márc. 29. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érvényes, nem kell MÉG semmit csinálnod! Mehetsz szavazni ne aggódj!
2022. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érvényes, de szerintem jobban jársz ha nem vársz vele júniusig, mert majd mindenki akkor fogja intézni, akinek az elmúlt két évben lejárt a személyie és a jogsija. Egy másik kérdésnél írta valaki (nem tudom, hogy igaz vagy nem) hogy már most csak májusra kapott időpontot az okmányirodába.
2022. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

✎ 2/ anonim válaszából: [Egy másik kérdésnél írta valaki (nem tudom, hogy igaz vagy nem) hogy már most csak májusra kapott időpontot az okmányirodába.] 2022. márc. 29. 17:19


Igaz, most néztem a központi időpontfoglaló rendszeren: a közeli nagyvárosban személyazonosító igazolvány cserére legközelebb május 5-re lehet időpontot foglalni, 2 időpontból lehet választani.

Igen, de más ügyekben is, sok-sok év óta, „békeidőben” is, 2-3 hét múlva voltak időpontok, úgyhogy másfelé veszem az irányt; egy kisváros felé. Azon kívül, hogy sokkal kellemesebb; egyenesen nagyon szép környezet és épület, pl. azt is megnéztem most: holnapután 8 időpontból lehet választani. (Itt ez jelenti a túlterheltséget; nem tudok este másnap reggelre időpontot foglalni.)

2022. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!