Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugat-Európában élek és...

Nyugat-Európában élek és vasárnap a Mi Hazánkra fogok majd szavazni. Most jó vagy rossz vagyok-e? (Kizárólag ballib nézőpontból)

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy aki Nyugat-Európába költözik az mind elmenekült a gyilkos Orbán-terrorból és kizárólag politikai okok miatt van Nyugat-Európába az összes magyar, mert a sátáni Fidesz elkergette őket (és még véletlenül sem a magasabb fizetések miatt).


Tehát ilyen szempontból én is egy Orbán-rémuralomból megszökött vagyok, aki a fejlett demokratikus liberális Nyugat-Európát választotta. Azaz lehetnék akár DK-szavazó is és Szivárvány-szekta követő is. Mivel látható, hogy mindig az Összefogás kampányol a nyugat-európai magyarok szavazatai mellett.


Azonban én a Mi Hazánkra fogok szavazni.


Most akkor egy felvilágosult liberális civilnek számítok-e amiért az Orbán-terror helyett a toleráns Nyugatot választottam vagy pedig egy fanatikus neonáci fasiszta vagyok amiért a Mi Hazánkra fogok szavazni?


Mi az igazság?

(Mint írtam KIZÁRÓLAG ballib szempontból nézve, mert minden más nézőpont csak putyini vagy orbáni propaganda)



2022. márc. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy HŐS vagy amiért bevállaltad ezt a nyugati poklot, hogy kiderítsd, hogy mitől kell megvédené a HAZÁT. KÖSZÖNJÜK, ÁLDÁS!
2022. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Pártállástól független kérdezem hogy minek szavazol ha nem is itt élsz hanem Hollandiában szívod a jó kövér rakétát?


Amúgy nem vagy náci csak valószeg valami bigot kopasz nagymagyarország melós aki kiment szélmalmokat olajozni azt heló.

2022. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szived joga arra szavazni, akit jonak latsz. Nem leszel se jobb se rosszabb ember attol, hogy a Mi Hazankra (vagy barmely masikra) szavazol.
2022. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a halandzsát nem teljesen értettem amit lenoymtál, de ha az MHM lenne hatalmon, elég kemény tekintélyelvűség lenne itt, kemény lenne a váltás nyugatról hazatérve.

Dee... ha a fizetések miatt vagy kint, akkor maradj is ott, mert itt bizony nem fog nőni a fizu még elég sokáig. És az MHM sem tenne érdemben semmit érte.

2022. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha a Mi Hazánkra szavazol, akkor ballib nézőpontból nézve te már alapjáraton fasiszta, náci vagy, akinek még a szólásszabadsághoz való jogát is meg kellene vonni. Meg akkor is, ha mérsékelt jobboldali.
2022. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!