Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a felmérés arról szól, ki...

Ez a felmérés arról szól, ki milyen tényezők alapján dönt a választáson. Te ezek közül mi miatt szavazol oda, ahová?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 30. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes...én Fideszesként azért szavazok a Fideszre, mert a saját életem alakulásával elégedett vagyok...

Ez 2010 előtt pont ellenkezőleg volt .

Tehát, amíg a fenti dolgok fennáll, addig minek szavazzak másra.

Ami még befolyásol pozitívan, az Orbán Viktor személye, negatívan Gyurcsány Ferenc személye. De elsődleges a saját és családom életének alakulása!

2022. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Torz a felmérés.

Azt a képet festi, mintha az emberek nem tudnák miért szavaznak oda ahová szavaznak. Holott csak megfogalmazni nem tudják pontosan mi minden miatt döntenek.

Az emberek jó része az évek során szerzett érzései, tapasztalata, benyomása miatt szavaz ide vagy oda. Az, hogy nem tudja felsorolni a korrupciótól a családtámogatásokon át a migránsokkal meg ahasonló témákkal kapcsolatos döntéseket, az nem azt jelenti, hogy nem tudja miért szavaz arra a csoportra. Tudja, csak nem tudja megfogalmazni.

Miért rosszabb ha valaki úgy érzi helyes döntés az ellenzékre szavazni, mint aki azt mondja elhiszi az ellenzéki kampányszövegeket és emiatt szavaz rájuk? Vagy megfordítva, miért rosszabb ha nem tudja elmondani miért szavaz a fideszre, csak úgy érzi, az a helyes döntés, mintha azt mondja, hogy azért mert nem akarja, hogy az ellenzéki összefogás újra kormányra kerüljön?

2022. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ellenzéki összefogás. A fidesz folyamatosan teszi tönkre az országot. Lásd: infláció (háború előtt is volt), fizetések, oktatás (tanár sztrájk, tankönyvek minősége), egészségügy (várólisták), Fudan egyetem, korrupció...stb
2022. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Én ezek a tényezők alapján döntöttem.
2022. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Isti22 ***** válasza:
83%

Kampány alapján nemigen lehet a Fidesz-KDNP-re szavazni, hiszen nekik nincs programjuk.

Teljesítmény és a hitelesség csak a Fidesz-KDNP-nél merülnek fel, hiszen az induló pártok közül még csak ők voltak kormányon.


Személy szerint teljesítmény és konkrét ügyek miatt szavazok majd arra, akire.

2022. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

#5 Ez hazugság.

Az ellenzéki összefogás alapja az MSZP és a DK. A DK az MSZP politikusaiból áll. Ők voltak kormányon 8 évig 2010 előtt.

Csak neked is ciki lenne ezt elismerni, annyira rosszul csinálták, így megpróbálod elhazudni.

2022. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

#3 Amiket felsoroltál mind sokkal rosszabbak voltak 2010 előtt.

Ne a propagandát nézd hanem a valóságot!

2022. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Isti22 ***** válasza:

ma 13:07


Kíváncsiságból megtettem neked azt a szívességet, hogy megnézzem, Budapesten hány 2010 előtti politikus indul 2022-ben:


18-ból 8 vállalt valamilyen politikai szerepet,

ebből 4 volt országgyűlési képviselő vagy valamilyen országos fejes,

ebből a 4-ből 1 volt konkrétan kormánytag.


Tehát erős csúsztatás párhuzamot vonni egy esetleges EM-kormány és korábbi MSZP-SZDSZ kormányok között.

2022. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!