Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal huszonévesként mi...

Fiatal huszonévesként mi vonzó a Fideszben?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen ismerőseim, de nem igazán értem őket.

2022. ápr. 2. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Biztos az hogy lopnak és az nekik húdemenő

Most az idióta fiatalokra gondolok akik lesz.rják az egészet. Van egy réteg akiket érdekel hálistennek, de azokat akiket én ismerek egy sem fideszes

2022. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Semmi
2022. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Adókedvezmény, családalapítás támogatása, nemzeti függetlenség megőrzése.
2022. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én legutóbb azért szavaztam a fideszre hogy nehogy a ballib társaság nyerjen,ugyanis semmivel nem jobb ha a tolvajt lecseréljük a rablókra. Hála az égnek mostmár van egy Mi hazánkos alternatíva.
2022. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván otthonról hozzák ezt magukkal.
2022. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan ostobáknak vonzó,akik a szaporodáson kívül máshoz nem értenek,csinálják a gyereket a támogatásért,közben semmi nincs mögöttük,se karrier,se anyagi háttér,így marad a nemiszervük.


Illetve van egy gazdag réteg,akiknek a szülei alájuk raknak mindent,így nekik nem kell megdolgozni a lakhatásért.

2022. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-os jól mondja
2022. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szajer, Kaleta, Győzike, mind-mind kedves jóravaló emberek és még a fiatal fiúkat is szeretik..
2022. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Nekem 25-30 közötti ismerőseim azért szavaznak rájuk mert szerintük nincs jobb alternatíva.
2022. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9:

Szerintem a fő okok között van a CSOK, rezsicsökkentés, nagycsaládosok adókedvezményei. De gáz bevallani, hogy pusztán anyagi okokból szavaztak oda (főleg, ha néhány éve még "elkötelezett baloldalinak" vallották magukat), inkább azt mondják, hogy "nincs jobb alternatíva".

Láttam több ilyet, akinél egyetemen még ment az O1G, sőt az egyik évfolyamtársam még új liberális pártot is akart alapítani, aztán pár év múlva már mind a Fideszre szavaztak.

A másik ok, hogy sokan elhitték a háborús propagandát (ti. ellenzék katonákat akar küldeni Ukrajnába). DK-s ismerőseimnél elérték (abba ne menjünk bele, hogy mennyire gáz DK-snak lenni...), hogy idén nem mentek el szavazni, mert ez elbizonytalanította őket.

2022. ápr. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!