Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Puzsér Róbert országos...

Ha Puzsér Róbert országos pártot alapítana, szerintetek hány százalékos eredményt tudna elérni a 2026-os OGY választáson?

Figyelt kérdés

2019-ben, mint Budapest főpolgármester jelöltje 4,46%-ot szerzett.


Ezt elég kevésnek értékelte a média, meg a közvélemény is…


De 2018-ban a Momentum Mozgalom kevesebb mint 3 százalékot ért el az OGY választásokon, most a Megoldás Mozgalom alig 1 százalékot, de mindkettő sikerként lett értékelve, mert hogy “új pártok”.


Ez nekem kicsit furcsa, de azt megértem hogy az OGY választás és az önkormányzati választás nagyon más tészta… Ezért lehet ez talán.


Fontos tényező lehet még, hogy Puzsér a Sétáló Budapest kampányát közösségi finanszírozásból állta, senkitől nem fogadtak el 100.000 forintnál nagyobb adományt és még az 5 forintos adományokkal is elszámoltak.


A teljes kampányra körülbelül 5 millió forint gyűlt össze…

És ennyiből bonyolították le.


A másik 3 szereplő mindegyike (jóval) több mint 100 milliót költött kampányra.


Ehhez képest én nem tartom olyan rossz eredménynek azt a 4,46%-ot, egy 1 éves kampány alatt.


Ha ennél csak kicsivel is többet hoznának OGY választáson, azzal bent lehetnének a parlamentben…


Persze elég kevés az esély arra, hogy Puzsér Róbert pártot alapít, de szerintetek ha így lenne, akkor milyen eredményt lenne képes elérni?


Igazából már azzal sem lehetne revolverezni, hogy bizonyos összefogást bomlaszt, elviszi az ellenzéki szavazatokat, mert most bebizonyosodott hogy az összefogással sem lehet jobb eredményt elérni…



2022. ápr. 4. 00:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem 1% alatt teljesítenének ha lenne pártja
Szerintem 1% felett, de 5% alatt teljesítenének, tehát nem jutnának be a parlamentbe
Szerintem éppenhogy csak, de bejutnának a parlamentben 5-6% körül
Magabiztosan bejutnának, több százalékkal is felülmúlnák az 5 százalékos küszöböt
Akár 10 százalékot is hozhatnának…
Akár 15, vagy több százalékot is hozhatnának; meghatározó ellenzéki erővé válhatnának a következő 4 évben.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Puzsér ugyanúgy alkalmatlan miniszterelnöknek mint MZP.
2022. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Max olyan 6-7%-ot szerintem.
2022. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1.


Meglehet, de most nem ez a kérdés…

Illetve arról sem ejtettem szót, hogy feltétlenül miniszterelnök jelöltként szerepelne a pártban.

2022. ápr. 4. 00:54
 4/6 A kérdező kommentje:

#2.


Köszönöm válaszod/véleményed…

Ment a pont!


De nyugodtan jelöld is be a szavazáson.

2022. ápr. 4. 00:55
 5/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Én tényleg bírom Puzsért, de országosan 5%-se szavazna rá szerintem. Őt utálja jobb és baloldal is.
2022. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Ez az ország túl primitív Robihoz. Mindkét ostoba oldal egyformán gyűlöli, a mandineres trollok meg akarják verni és a Twitteres SJW radikálisok őt és a rajongóit egy magas toronyról akarják ledobálni, olyan erőszakosan gyűlölik.


Itt 15-20 éves kulturális forradalomra van szükség. A jelenlegi lények még ha le is váltják a Fideszt, csak egy másik Kádárbácsira cserélnék le. A Fidesz és a DK a két legnépszerűbb párt, Orbán és Gyurcsány.


Puzsér túl művelt, túl tisztességes, túl értelmes, túl intelligens, túl jól fogalmaz ehhez a népséghez. Neki valami egyszerű kell. Egy zsák krumpli és egy vödör kannás bor kell az agyuk helyére, Gyurcsánytól vagy Orbántól ezt megkapják, plusz egy kis gyűlölködés a másik oldal iránt, egy kis mulatós és kész.


Ez lett az 1000 éves kultúrából a 20. század után. A bolygó szégyene.

2022. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!