Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek még rosszul is...

A Fidesznek még rosszul is elsülhet, hogy ilyen elsöprő győzelem lett belőle?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, én azt láttam Orbánon és szinte az összes Fideszes arcán, és a nyilatkozókon is, hogy meglepődtek, és nem igazán tudnak ezzel mit kezdeni. Navracsics arra készült, hogy veszíteni fog, és sorolhatnám.


Nem lehet, hogy arra készültek, hogy lesz egy megosztott Parlament szűk Fideszes többséggel, ahol majd lehet az ellenzéknek csapdákat állítani, és rájuk hárítani a felelősséget (a válságkezelés illetve a megszorítások terén)? Valójában erre a kétharmadra a Fidesznek már semmi szüksége nem volt, így is nyilatkoztak napok óta, amihez kellett a kétharmad, azt már régen megtették.


Most Orbánnak kell elvinni a teljes felelősséget, és a gazdasági helyzet borzalmas lehet. Visszaüthet ez még?



2022. ápr. 4. 01:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nincs kizárva h arra készültek amit írtál viszont 12év alatt láthattuk h mindig másra mutogattak ha valami gebasz volt. Ez lesz ezután is, és az is kiderült h az emberek jelentős része ezt el is hiszi. Nem féltem őket emiatt.
2022. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Objektíven nézve igen, visszaüthet, hisz egyedül maradtak minden létező felelősséggel.

Ugyanakkor 12 év Fidesz teljhatalom után képesek voltak azt mondani, hogy a baloldal miatt gyenge a forint, és ezt a nép bevette.

Ha 2025-ben összeomlik a fél ország (ahogy adja Isten, hogy ennek aközelébe se legyünk) akkor is meg fogják mondani, hogy ki a hibás, és miért nem ők.


És a nép be fogja kajálni gond nélkül. Egyenként minden ember tudja, hogy ha egy ember egyedül ül egy autóban a kormánynál, akkor csakis őt terhel minden felelősség, ha balesetet okoz.

MÉgis... ezt az egyszerű metaforát képtelenek átültetni a politikai életbe.

2022. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Orbán belátja a tévedését és felkéri MZP-t miniszterelnöknek, hogy alakítson szakértői kormányt.
2022. ápr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem, ez a kiütéses győzelem a legjobb a Fidesz számára.
2022. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
A propaganda működik. Nagyon nagy gazdasági katasztrófának kellene történnie ahhoz, hogy azt ne tudják letagadni vagy másra kenni a Fidesz. Lásd mikor 400Ft volt az euró, Hollik azt mondta, hogy a baloldal felelőtlen ígéretei okozták… Mint most kikerült a magyar emberek döntő többsége elfogadja ezeket az magyarázatokat. A magyar emberek a hamis valóságot választották, ahol MO a kreált ellenségekkel küzd, és Viktor hősként ünnepelt…
2022. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az az érzésem, hogy az ujabb kétharmadra a fidesz sem számított és teljesen érthetetlen, az után hogy a közvélemeény kutatok kb egyenlőre mérték a két tábort.
2022. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Nézz rá a választási eredményre. Visszaütött a fidesznek, hogy az elmúlt 12 évben teljhatalmuk volt?

Orbán azt is kijelentette, hogy a járvány kezeléséért neki kell vállalni a felelősséget, majd a világrekord közlei halálozási adatok, a vakcinákból és lélegeztetőgépekből ellopott százmilliárdok után a magyarok nagy része ezzel is elégedett volt. Fogadni mernék, hogy 4 éven belül Bulgária is megelőz minket, majd a fideszt ismét kétharmaddal újraválasztják.

Az országot nagyon jól jellemzi a rövid riport a nővel, aki elmondja, hogy a fideszre szavazott, majd nagyjából ez a párbeszéd zajlott le:

"Jobban is megy a sora azóta?"

"Persze, hogy jobban."

"Miben megy jobban?"

"Hát, mint mondjak... Hajléktalan lettem."

2022. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%

Akkor én is válaszolok mi történt az elmúlt 4 évben.

Kifizettem a ház hitelem előtörlesztéssel.

Új autót vettem. Igazi újat 0 kilométereset, hitel nélkül.

Minden hónapban tudok félretenni.

A jövedelmem 66,5 százaléka megmarad a zsebemben.

Ha MZP bármelyik ígéretét is nézem szarabbul jártam volna.

2022. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
7: Ez melyik riport? 😅Tudnád linkelni? Köszi!
2022. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
2022. ápr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!