Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Ha láttok egy...

Ellenzékiek : Ha láttok egy Orbán plakátot, tényleg rohantok a Fideszre leszavazni?

Figyelt kérdés

Azt mondják az ellenzéki politikusok, hogy a történelmi bukta oka, az hogy több plakátfelülete volt a jobboldalnak és a köztévén is mondták a magukét. Emlékeztetnék, hogy a jobboldaiak értelmesebbek ennél. Hisz 2010-ben Orbán Viktor úgy nyert 2/3-al választást, még az előző kétfordulós rendszerben, hogy egyetlen médiafelülete sem volt a nemzeti oldalnak, még lapja is csak kevés, kis példányszámú.


Ti ellenzékiek valóban olyanok vagytok, hogy ha láttok egy Orbán plakátot vagy sorost, akkor ezért leszavaztok a Fideszre? Valóban ezért nyert a Fidesz?



2022. ápr. 5. 18:25
A kérdező szavazást indított:
igen. Leszavazok
talán
nem
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
elhiszem hogy budapesten a paneldzsungeledben azthiszed hogy neked van igazad, de szerinted egy borsodi kis faluba mennyi ellenzeki plakat jutott el? en nemreg kirandultam a bukkben, begurultam par putri faluba a kornyeken, es egyetlen darab ellenzeki plakat sem volt. igy az informacio sem jut el az ottani emberekhez, hogy mi az az ellenzek, mit is akar, kik is azok, mik a programjai, stb. na ezert nemmindegy a plakat mennyiseg
2022. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én Fideszes vagyok de ellenzéki plakátokat láttam, így sajnos rájuk kellet szavaznom..


Nettó hülyeség attól is aki ilyet mer mondani politikusként, meg attól is aki ezt elhiszi.

2022. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
én azt vettem észre hogy MZPnek verekednie kellett a kisnyugdijasokkal, akiket be etetett a kormánypropaganda
2022. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#1


Hagyjátok már abba a kisebb városok,faluk, vidék lenézését ennyire. Ugyanúgy van internet és minden TV csatorna.. nem plakátok alapján szavaznak az emberek.

2022. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak butak mint a seggemlyuka, hidd el. borsodi vagyok en is, latom mi van itt. lehet van netuk, de nem hasznaljak arra amire kene. megelegednek az origo tajekoztatasaval.
2022. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem e? Akkor nyilván csak viccből, pénz égetésre vannak kint, hiszen már a párt marketingesei is elmondták hogy semmi értelmük...
2022. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű ember, aki nem tájékozódik, és látja a hazugságot a plakátokon, elhiszi.


Pl. egyesek mondták, hogy azért szavaztak a fideszre, mert ha MZP nyer, akkor egyből viszik a fiaiakat Ukrajnába harcolni. A fidesz sulykolta ez a hazugságot, és az egyszerű ember elhiszi, ha ezt látja lépten-nyomon.

2022. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4: az hogy, van net és tv önmagában nem jelent semmit, ha a netet pl. facebookozásra használják, és nem arra, hogy tájékozódjanak politikailag
2022. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tobas ***** válasza:
Én például elolvastam a Fidesz programját és utána döntöttem.
2022. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 van de nem fizetnek elő mert nincs rá pénz, vagy "neem értek én hozzá, ez a mai fiataloknak készült", ha pedig előfizetnek, akkor a facebook szinte biztos hogy egy fideszes egy véleményt buborékba zárja be őket, meg origo, hiszen a freemail oda vezet...


Tv-ben pedig M1, M2, M3, M4, M5, Duna, Duna world, hírtv, tv2 kormánypropaganda, rtl, atv nem kormánypropaganda, a többi csatornán pedig nincs magyar ügyekkel foglalkozás.

2022. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!