Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy most hirtelen...

Hogy lehet, hogy most hirtelen csomó fideszes sajnálja Márkit?

Figyelt kérdés

Csomó fideszes kommentjét olvastam, akik simán beismerték, hogy egyébként nem márkival volt bajuk és sajnálják is azok után, hogy az összefogás többi tagja simán belerúgott.

Ezek szerint csak addig kellett maki zajozni, meg őrültnek beállítani amíg biztos nem volt döbrögi győzelme? Ez azért sokat elárul a legtöbb fideszes szavazó korrektségéről.



2022. ápr. 5. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Én nem olvastam ilyet. Libbantak voltak
2022. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem úgy veszem észre, hogy a Fideszesek sajnálnák ezt az embert.

mzp egy rossz politikus, csak a 20 éveseket tudta megszólítani akik vevők voltak a mocskolódására.

2022. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2022. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, ő a 20 éveseket tudta megszólítani, orbán meg kit? Az öregasszonyokat meg a fogatlan borsodi parasztokat?
2022. ápr. 5. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Tudod vannak azok akik makizajoznak, meg vannak akik most sajnálják. Két külön dolog a kettő.


Én amúgy nem csak most sajnálom, eddig is sajnáltam amiért az ellenzék élére állt, tudtam hogy ez lesz a vége. Az arcát adta egy katyvaszhoz aminek esélye sem volt, és most rajta verik le kb a vereséget amit nem ő okozott. Pedig amúgy messze a legnormálisabb politikus.

2022. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Orbán minden korosztályt. Látod a fővárosban is hogy feljött a Fidesz. Szinte már büszke vagyok az ébredésre!
2022. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem olvastam, nem láttam én sem ilyet, de ha létezik is, akkor csak tanultak a Nagy Mestertől: pávatánc.
2022. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem alapból szimpatikus volt,kár hogy rossz társaságba ment
2022. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Fideszesként írom, hogy MZP nem teljesen százas.

De a vereség után egyedül állították ki, hogy vigye el a balhét. Ez a húzás undorító volt a többi ellenzéki párttól, mert ebben a vereségben ők is a lehető legvastagabban benne voltak.

Meg ők mitől "Összefogás", ha nem együtt vállalják fel ezt a hihetetlenül durva zakót?

Nem kedvelem MZP-t, a kijelentéseivel engem is vérig sértett, de én tényleg sajnáltam amikor csak a gyerekei álltak mögötte a vereség után.

Ilyen szempontból a mi ellenzékiségünk a legocsmányabb Európában.

2022. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás, hogy sajnálom, de ahogy ott állt este a "szövetségesei" nélkül,szerencsétlen gyerekeivel, az tényleg méltatlan volt.

De hát megdolgozott a közutálatért.

2022. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!