Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Ha láttok egy...

Ellenzékiek : Ha láttok egy Orbán, Soros plakátot, akkor rohantok leszavazni a Fideszre?

Figyelt kérdés

Azt mondta MZP, Hadzázi meg más ellenzéki politikus, hogy az volt a vereség oka, hogy több plakátja volt a Fidesznek, nomeg a köztévé, akit szerintük senki sem néz. Emlékeztetnék, hogy a Fidesz úgy nyert 2/3-al az előző kétfordulós választási rendszerben, hogy még jobboldali médiafelülete sem volt az országban. Lapjai is csak néhány az is kevés példányszámmal. Így nyert 2/3-al Orbán Viktor 2010-ben!


Most ti ha megláttok egy Orbán plakátot vagy soros györgy kacsintgat vissza az út szélén, akkor leszavaztok a Fideszre? Ekkora ereje van a fideszes plakátoknak?



2022. ápr. 7. 08:00
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Itt 5 Korózs Lajos plakátra jut 1 Szabó Zsolt. Aztan Szabó mégis 2x annyi szavazatot kapott.
2022. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Isti22 ***** válasza:
85%

Szándékosan trollkodva leegyszerűsíted a dolgot, mint amikor a Fidesz trollkodik azzal, hogy itt ballib médiafölény, meg sajtószabadság van.


Mostantól olyan leszek, mint a mandátumát nem felvevő ellenzéki, és én sem fogok beleállni ezekbe látszat-vitákba. Szégyelld magad.

2022. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én végig ellenzéki voltam, el is indultam április 3án szavazni az ellenzékre, de útközben szembe jött, hogy MZP eltörli a rezsicsökkentést, úgyhogy mire beértem a fülkébe Fideszes lettem.
2022. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem a határozott ellenzékieket célozzák meg ezek a plakátok. Ők úgyis utánanéznek a dolgoknak és látják, hogy nem is úgy van, ahogy ők azt hirdetik. Ezekkel a plakátokkal az amúgy is Fideszeseket buzdítják, hogy el is menjenek szavazni, mert van veszítenivalójuk, ha nem teszik meg. +a bizonytalan rétegre is hatnak, akiket ez billent a Fidesz felé.
2022. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nincs hatása annak, ha orrba szájba sulykolnak valamit?

Az hogy ezelőtt hogy nyert a fidesz lényegtelen, ott más előzménye volt a fidesz győzelmének..

2022. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsonszi ***** válasza:
#4 Meg azt a 800 ezer szavazót, aki 4 éve ellenzékre voksolt?
2022. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!