Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péternek szerintetek...

Márki-Zay Péternek szerintetek kellene egy saját pártot alapítania?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet még benne potenciál? Vagy esetleg egy karakter gyilkosságon ment volna keresztül és nem lenne érdemes belevágnia? Vagy esetleg egy olyan szövetséget létrehozni, amiben tényleg érezhetően összefogni akaró emberek pártok vannak, nem úgy mint pl(dk, jobbik) nektek mi erről a véleményetek? Saját véleményem szerint, sajnálom, hogy ennyire kikezdte a propaganda és szerintem azt felróni problémának, hogy amennyit dolgozott ez az ember éjjel-nappal és néha férre mondott valamit, akkor úgy tenni mint valami hatalmas probléma történt volna? Igen, végülis jelenleg magyarországon hatalmas probléma, de egy normálisan működő demokratikus országban ezek a hibák egyszerűen jelentéktelenek. Írjátok le a ti véleményteket.

2022. ápr. 8. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

20

Jó lesz ez meglátod. :)

Ha az összes dolog megvalósult volna eddig, amivel az ellenzék rémisztget minket az elmúlt évtizedben, akkor már ez az ország rajta sem lenne a térképen.

Legalábbis igy ellenzék hiányában, kizárásos alapon csak a Fideszben lehet bízni(vagy nem bízol senkiben, csak akkor felesleges élni xd), be kell vallanom, azok után amit le művelt a választások után a DK és a Jobbik megkönnyebbülés, hogy nem nyertek.

Nem árult el itt senki semmit, nem kell itt az ördögöt a falra festeni. :)

2022. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Persze, egyébként én inkább Mzp miatt szavaztam az ellenzékre és azzal egyetértünk, hogy igazából jobb is, hogy most kapják szét egymást, mint, ha kormányon lettek volna, de mivel felmerül a kérdés, hogy ha összefogva is kikaptak mint a szar, akkor legalább lehetne egy olyan összefogás, amiben új politikusok vannak, vagy régiebbek, de legalább tiszták, monsjuk elég ritka az ilyen. De azt is érdemes belátni, hogy a Fidesz messze áll a jó kormámyzástól.. amikor 400ft-veri az euro es dupla annyi az allamadossag mint 2010-ben és 12 év után választás előtt oda adták a 13. Havi nyugdíjat, amit anno bajnaiék, csak a válság miatt felfüggesztettek, közben Vitya utána 12 évig nem csinált semmit, aztán befosott, hogy összefogott az ellenzék és hatalmas osztogatásokba kezdett...
2022. ápr. 8. 23:12
 23/25 anonim ***** válasza:
28%

22

A forintot mesterségesen tartják gyengén, lehet, hogy sok embernek nem jó, amit a Fidesz csinál, de mindent okkal tesznek és teljesen hűek a felépített ideológiáikhoz.

Az van, hogy Fidesz, mint kormány jól teszi dolgát, tényleg profik abban, amit csinálnak, az ellenzékkel pedig összesem lehet hasonlítani, én nem hiszem el, hogy ezért a Fidesz nekik nem fizetett, hogy igy megalázzák magukat.

Ezt, mint politikusokról mondom hogy jók, tudom, hogy sokat loptak, de maga a rendszer, a kommunikációjuk amit felépítettek brutálisan profi, nem sok olyan időszakot tudsz mondani a magyar történelemből, amikor ilyen hosszú ideig stabilitásban, biztonságban éltünk. Persze ennek a stabilitásnak a korrupció az ára...

Ha ezt a gazdasági sz*rt is megúszák, ami most fog következni, úgy hogy nem omlanak össze, akkor igazából a világon egyedülálló amit csinálnak.

2022. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
MZP-nek nem pártot kéne alapítania, hanem elsüllyedni a politikusok között, és nem foglalkozni többet a politikával. Valószínüleg nem így lesz....
2022. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
23 hát nem tudom én úgy veszem észre, hogy egyre rosszabb az élet, tehát oké, hogy bemondja a tv, hogy minden jól megy, meg szárnyal a gazdaság, de szerintem elég egyértelmü, hogy nem... azzal nem tudok vitatkozni, hogy valóban a fidesz egy kormányozni képes párt és nagyon kompetens politikusokkal van tele, de az a nagy probléma, hogy nem jó célokra használják a tehetségüket... a fiatalok elhagyják az országot, mert alig lehet itt megélni, szakmák üresednek ki.. a Fidesz kormány szerintem a magyar történelem egyik legkártékonyabb kormányok egyike
2022. ápr. 10. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!