Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a következő...

Elképzelhető, hogy a következő 4 évben konszolidálódik a Fidesz és Orbán Vikor békejobbot nyújt a baloldalnak?

Figyelt kérdés
És mind a 10 millió magyar miniszterelnöke lesz. A baloldal is a nemzet része lesz.

2022. ápr. 10. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én egy olyan szabad és polgári Magyarországon szeretnék élni, ahol demokrácia van és jobb és baloldal ember testvérei egymásnak és nincs gyűlölködés.
2022. ápr. 10. 18:03
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretetországot szeretnék.
2022. ápr. 10. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Békejobbot?

KiInek? Miért kellene?

A baloldal két évtizede fasisztának, rasszistának nevez minket. Fenyeget, volt amikor valóban fizikailag is az életünkre törtek. Állandó a hazugságuk, mocskolnak, lenéznek mindenki mást.

Te most egy olyan szabad és polgári országban élsz ahol demokrácia van, a gyűlölködést pedig te csinálod és a ballibes haverjaid.

Ne gyűlölködjetek és akkor jobb lesz az életünk! Nem bonyolult, csak ne hazudjatok reggel éjjel meg este! Ne mocskoljátok azokat akik nem értenek veletek egyet, ne támogassátok a hazaárulókat, és ne keltsétek hazugságokkal rossz hírét az országunknak!

2022. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: 12 éve a Fidesz van hatalmon immár és azért valljuk be nagyon sokszor háborús retorikát folytattak (migránosok, melegek, Soros ellen) Én merem remélni, hogy Orbán picit engedékenyebb hangnemet üt meg.
2022. ápr. 10. 18:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Az 1998-2002 közötti Orbánt szerintem sok ellenzéki is elfogadna.
2022. ápr. 10. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Remèlem jobb lesz a hangnem és a kapcsolat jobb és baloldal között, az ország érdeke ez, szerintem.🙂
2022. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A baloldal most is a nemzet része, néha az euró parlamentben nem úgy viszonyulnak a dolgokhoz, de azért ők is jót akarnak, legalább is remélem.😉
2022. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Nem kérdező. nagyon remélem, hogy a fidesz politikusai végre felhagynak a mindent elnéző politikájukkal és végre nekiállnak minden hazugságért, rágalmazásért pereket indítani.

Akkor lesz vége a gyűlölködésnek ha a ballibeknek is vállalnia kell végre anyagilag is a következményeit a tetteiknek. Amíg nincsen minden egyes alkalommal súlyos pénzekre büntetve az aki rágalmaz, hazudik, addig ez fog menni tovább.

2022. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Szerintem ez nem jó út. Pont ez a probléma. A bosszú bosszút szül, a megtorlás pedig megtorlást szül. Ennek az ördögi körnek véget kell vetni egyszer.
2022. ápr. 10. 18:21
 10/11 A kérdező kommentje:
A békesség egyben az ország érdeke is.
2022. ápr. 10. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!