Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Róna Péter,volt...

Mit gondoltok Róna Péter,volt ballibb köztársasági elnök jelölt kijelentéséről?"a Fidesz győzelméért a társadalom a hibás és nem az ellenzék"

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 16. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, hogy ha a társadalom a hibás, és az ellenzék meg konstans, akkor a konstans ellenzék miért nem indul egy olyan országban, ahol hozzá illő társadalom van...


Valaki itt nagyon a feje tetejére állította a dolgokat.

2022. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nincs mese, le kell váltani a társadalmat!:D
2022. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

Most valóban a vadpajtások a mérce? Én nem tudom, de eddig még bármit olvastam tőlük, csak fogtam a fejemet annyi hülyeség láttán.

(Hogy legyek őszinte, még abban sem vagyok biztos, hogy valóban beszélgettek Róna Péterrel.)

2022. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha a társadalomnak erre van igénye, akkor ki a hibás? Lehet mondani, hogy az ellenzék nem jó, de sok fideszesnek ez így megfelel, mert nem is akar változást. Akkor se akarna, ha egy teljesen új ellenzék jönne.
2022. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy k.rva jó ellenzékünk csak az emberek nem akarnak olyan társadalomban élni amit ez a néhány politikus kitalált. Ezért az emberek a hibásak. Van itt baj nem kevés.


Már csak egy kérésem van. Miért vannak azok a kivétel jogszabályok amik CSAK A POLITIKUSORA vonatkoznak ? Akkor ők mégsem úgy akarnak élni ahogy az emberektől elvárják ? A mentelmi jogtól kezdve a kiemelt orvosi ellátáson keresztül a fegyvertartásig órákig lehetne sorolni miben más az ő életük.

2022. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
A liberális demokrata attitűd.
2022. aug. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!