Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik polgármesterjelöltre...

Melyik polgármesterjelöltre szavaznátok?

Figyelt kérdés
A falunkban polgármester választás lesz. Indulni fog egy 22 éves férfi Fidesz-KDNP polgármester jelöltjeként,és indulni fog független jelölként egy 42 éves nő a képviselőtestület tagja, tanár. Mindkettő jelölt rengeteget tesz a faluért. A fiatalnak nagyon jó kapcsolata van a falu minden korosztályával, tisztel minket,szervez, és egy civil szervezet elnöke. A 42 éves tanárnak szintúgy jó kapcsolata van,bár nem annyira mint az előzőnek, szintén ő is szervez, tervez. Szerintetek ki lenne a jó döntés? Szerintetek szoros mérkőzés lesZ?

2022. ápr. 20. 19:09
A kérdező szavazást indított:
22 éves Fidesz
42 éves független
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Fontos lenne tudni melyiküknek mi a programja, és nyilván arra szavaznék, aki olyan irányba vinné a települést, amilyen irány nekem is szimpatikus.
2022. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos azt választanám, akinek van múltja a közigazgatásban, helyi politikában, tanárként tudja mit jelent a felelősség (a jövő generációiért is), ráadásul eleve jobban szeretem a függetleneket mint a pártkatonákat. Nekem tuti a hölgy lenne a befutó.


Aki 22 évesen fideszes polgármesterjelölt és még elnöke is valami fidesz-közeli civil szervezetnek ennyi idősen (amikor az ország legtöbb fiatalja számára 22 évesen a szülőktől elköltözni is anyagi kihívás), nos az szinte biztosan valakinek a valakije, a kicsi fiacskája / unokaöcsikéje / fiaborja valami fontos pártembernek...


Hogy kampányban tisztelettudó és próbál kapcsolatokat építeni? Na ja. Ezt hívják kampánynak...


Én tuti a független, értelmiségi, közigazgatásban jártas és a közösségben már bizonyított jelöltet választanám, akinek nem a pártérdek lesz az első meg a gyors gazdagodás.


De nyilván, ez a te döntésed végsősoron.

2022. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
A nyikhajra nem.
2022. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ő nem csak a kampányban tisztletudó, hanem egész életében az volt,és nincs úgy politikailag befolyása.Azért vagyok nehéz helyzetbe, bár affelé hajlok hogy 22 évesre szavazok.
2022. ápr. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!