Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » USA-barát agymosás megy a...

USA-barát agymosás megy a Corvinus Egyetemen?

Figyelt kérdés
Marc Dillard, az Egyesült Államok budapesti ideiglenes ügyvivője meghívást kapott a Corvinus Egyetem vezetésétől. Az egyetem diákjainak fejtette ki az Egyesült Államok álláspontját az ukrajnai háborúról. Kíváncsi vagyok, vajon az orosz és belarusz nagykövet is kapott-e meghívást. Vagy a cél nem a diákok tájékoztatása, hanem az USA-barát agymosás?
2022. ápr. 23. 10:26
 1/7 hypno ***** válasza:
72%

Fogalmazzunk úgy, hogy a cél nem az agresszor moszkovita propaganda terjesztése.


Megjegyzem a meghívott közgazdász és egyetemi tanár is "civilben". Az orosz és belarusz nagykövet micsoda, kicsoda ?

2022. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Tudod kérdező, ez EGYETEM. Tudod, aminek te a közelébe sem mehetnél.

Szóval a kocsmai oroszbarát szennyedet max a falud kocsmájában propagáld. A helyi prolik lesznek rá max fogékonyak.

2022. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy egy vitát helyesen meg tudjunk ítélni, ahhoz mindkét fél álláspontját ismernünk kell. Ha csak az egyik fél álláspontját ismertetik meg velünk, a másikat nem is próbálják, akkor abból elvakult döntés születhet. Ha az orosz álláspont pedig tényleg csak egy ,,agresszor moszkovita propaganda" és ,,erre max a helyi prolik fogékonyak, az egyetemisták nem", akkor le tudják szűrni az egyetemisták, ha tényleg propaganda előadást tartanának. Ha ez így van, akkor az előadáson elhangzottak egyik fülükön be a másikon ki. Viszont ha nem propaganda előadást tartanak, meg tudják ismertetni velük az orosz álláspontot. Azzal, hogy meg se hívják őket, az esélyt se adják meg.
2022. ápr. 23. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem kíváncsi Putlerre. Dolgozd fel és menjetek vissza Ruszkiába.
2022. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Tévedsz kérdező. Az orosz fasiszta propagandát nem kell megismertetni. Azt tűzzel-vassal irtani kell.

Mifelénk, itt nyugaton így megy ez.

Lehet sivalkodni.

2022. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös pont az oroszok léptek fel a fasizmus ellen. Ugyanis Ukrajnában betiltották a bal oldali pártokat, többek között a kommunista pártot is. Emellett fasiszta náci vezetőket éltetnek, Oroszország pont ez ellen lépett fel, nézd már meg, hogy valójában mi történik az oroszoknál, és ne csak a nyugati liberális sajtó agymosásának higggy
2022. ápr. 23. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira tetszik Oroszország miért nem mész oda? Senki nem fog hiányolni
2022. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!