Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem ijeszt meg hogy...

Csak engem ijeszt meg hogy ami régen vicc volt az napjainkban komoly?

Figyelt kérdés

Brian élete filmben, ez a jelenet:


https://www.youtube.com/watch?v=64al8TvGYjw



Nos a valóság pedig:


[link]



Ezek után kérdem én, nektek is olyan érzésetek van hogy 40 évvel ezelőtt ez csak szimpla abszurd vicc volt, napjainkban meg már véresen komoly? a 40 évvel ezelőtti társadalomba a mai napjaink 1 abszurd nem normális elképzelt világ lenne, csak a baj hogy mi ebben benne élünk! ez csak engem rémiszt meg? ez olyan mintha a mostani társadalomba teljesen abszurd az hogy például: a heterószexualitás betegségnek kezeljék, ez teljesen abszurd de gondoljunk arra hogy mi lenne ha 40 év múlva ez megtörténik?

Szóval érzitek a lényeget nem? ami 40 évvel ezelőtt 1 abszurd vicc volt az napjainkban a valóság... na most akkor kérdem én, ha a társadalom már szinte 1 abszurd vicc akkor hova tovább? van ennél lejjebb? ez csak engem rémiszt meg?



2022. ápr. 25. 05:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%
Pont erre gondoltam, amikor múltkor néztem a Brian életét. Hamarosan betiltják szerintem.
2022. ápr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
60%
Maga az origó, és maga a butaságra fogékony gyökér magyar szavazó az abszurd vicc. Ezen még nem gondolkodtál még?
2022. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%
Engem is megijeszt. És sajnos nem csak ilyen téren vannak ekkora horderejű változások. Ami gazdaságilag 40 éve elképzelhetetlen volt, ma az a valóság. Szerintem sosem jön el új a 70-80-90-es évek gazdasági és szociális biztonsága meg optimizmusa. Csak azért visszás ez az egéaz, mert az aktív dolgozói réteg ezen szocializálódott. De neki ez a valóságban már nem adatik meg.
2022. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Az a véleményem, hogy a transzok mentálisan beteg emberek. Ezt a zavart nem szabad támogatni vagy ünnepelni. Emellett jól mutatja a végletekig képmutató voltukat ez a hír, ugyanis ők ugye már teljes értékű férfiaknak tarják magukat, de azért szülni mégis akarnak. Az újbalosok szintén beteg emberek. Ezen kívül, soha többé, semmilyen körülmények között nem fogok baloldali/liberális pártra szavazni. Most még az ellenzékre szavaztam, de a következő választáson már ellenük fogok.
2022. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
40%

#4 "Az a véleményem, hogy a transzok mentálisan beteg emberek."


De ez csak a véleményed, nem a valóság. Innentől kezdve bármilyen gondolatmenetet felhúzni erre teljesen felesleges.

2022. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
37%
Ugye tudod hogy ez transz férfiakra vonatkozott. Vagyis FtM transzneműekre. Mivel XX kromoszómákkal születtek, természetes hogy tudnak szülni. Viszont döntsd el te hogy pl őt milyen neműnek találnád ha szembe jönne veled az utcán: [link]
2022. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

#2

Az origot lehet szeretne vagy utálni de nem ez a lényeg... amit leírnak az tény! vagy jobb lett volna ha 1 baloldali hírportált linkelek be ezzel kapcsolatban?

2022. ápr. 25. 08:04
 8/49 A kérdező kommentje:

#5

Pedig mentális betegség! most lehet jönni azzal hogy "de el kell fogadni" igen én elfogadom a melegeket és az egész LMBTQ embereket de attól még betegség! 4 es jól írta hogy mentális betegség! maga a szexualitás a szexuális vonzódásnak a biológia értelme hogy gyereket csináljon, 2 csaj és 2 férfi nem tud! így természetileg 1 "egészséges" ember nem lehet meleg (nem homofóbia hanem tény) de mielőtt nekem ugranál hogy "homofób" csak mondom hogy 1 autista is például beteg, de attól még elfogadom és nem tartom rossz embernek de azt mondani hogy valójában nem beteg az értelmetlen mert attól még az! attól még sajnos az autista is beteg bármennyire szeretném hogy ne legyen az! szóval nem, nem homofób vagyok hanem ez szimplán a tény!

2022. ápr. 25. 08:13
 9/49 anonim ***** válasza:
45%

#8 De ez megint csak egy vélemény, attól, hogy te így gondolod, még nem lesz mentális betegség, ezt kellene megérteni. :D Tudj különbséget tenni a valóság és a véleményed között.


De utánanéztem nektek, tessék:

"...az orvostudomány sokáig mentális zavarként tartotta számon, illetve patologizálták és gyógymódot próbáltak rá keresni. Akárcsak a homoszexualitás, a transzneműség is kikerült idővel minden mérvadó orvosszakmai kiadvány mentális zavar gyűjteményéből."


[link]


Szóval hagyjuk, hogy ezt a szakemberek döntsék el, jó? Lehet vélemény az is, hogy lapos a föld meg nem létezik a Hold, csak egy hologramot látunk az égen, meg hasonló f.szságok, de ez a valóságot nem fogja megváltoztatni, ezt értsétek meg.

2022. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
22%

#5, ugyanezen okfejtés alapján a maszturbálást (illetve az arra való „hajlamot”) is betegségként kellene kezelni, elvégre a szexualitásnak nem az a lényege, hogy megdugd/feldugd a kezed...


Az embernél már rég meghaladta a szexualitás az eredeti funkcióját, szóval felesleges mindig előrángatni a szaporodást, mint kiváltó okot. Kurvázni is biztos gyerekcsinálási céllal járnak el egyes férfiak...

2022. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!