Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen áldozatokat hoznátok...

Milyen áldozatokat hoznátok magatokkal szemben Oroszország térdre kényszerítésére és Ukrajna megsegítésére?

Figyelt kérdés
pl különadó fizetése, dráguló rezsi, élelmiszer?

2022. máj. 22. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Minek után így is roham tempóban megyünk a megélhetési katasztrófa felé, így semmilyen áldozatot nem vagyok hajlandó önként elfogadni.
2022. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyet. Mind a kettő nem normális brigád, addig jó míg ütik egymást, legalább fogy mindkettő. Az lenne a legtutibb, ha addig ütnék egymást, míg mindkettő el nem fogy. Akkor aztán végre béke lenne Európában.
2022. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Semmit.

És nem azért, mert nem vagyok hajlandó kilépni a komfortzónámból, hanem mert egyáltalán nem vagyunk érdekeltek ebben a háborúban. Bármilyen végeredmény megfelelő nekünk, csak abban vagyunk érdekeltek, hogy mihamarabb legyen tűzszünet, majd békekötés.

2022. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az áldozatokat már most hozzuk. 400-at nyaldossa az Euró, a főnökünk már kezdi beadagolni hogy eddig tartott a rezsicsökkentés meg az olcsó benya és a farhát sem lesz már sokáig olcsó.
2022. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Leginkább semmiféle áldozatot azért a szarfészekért.
2022. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

No de!


olvastam olyan hsz-t nem itt, máshol, hogy ő elél vizen és száraz kenyeren, csak legyen megállítva az orosz agresszió


ma felmentem a telex fb-jére és azon cikk alatt amiben arról volt szó, hogy az embargót Mo kizárásával kell megszavazni csupa helyeslő komment volt bárki megnézheti

2022. máj. 22. 23:49
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"olvastam olyan hsz-t nem itt, máshol, hogy ő elél vizen és száraz kenyeren, csak legyen megállítva az orosz agresszió


ma felmentem a telex fb-jére és azon cikk alatt amiben arról volt szó, hogy az embargót Mo kizárásával kell megszavazni csupa helyeslő komment volt bárki megnézheti"


Csak a szájuk jár ezeknek a retardáltaknak! Példával még nem jártak elől. Áram lekapcs., nem lóháton járnak, satöbbi.

2022. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"olvastam olyan hsz-t nem itt, máshol, hogy ő elél vizen és száraz kenyeren, csak legyen megállítva az orosz agresszió"

Hát éljen! Lelke rajta.

Egyébként ezen mit csodálkozol? Az interneten a legbalabb szélsőségtől a legjobbabb szélsőségig lehet véleményeket olvasni, nyilván lehet mindenre példát találni.

2022. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon keresnél, tuti találnál olyat is, aki meg az oroszokért él kenyéren meg vízen. Na bumm, és akkor mi van? Ő döntése, csinálja.
2022. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Inkább megismertetném mindenkivel a valóságot.

Például hogy kik az ukrán nemzeti hősök.

https://www.youtube.com/watch?v=8TL9TH3LekE

2022. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!