Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Toroczkai László minden...

Ha Toroczkai László minden magyar nevében hadat üzenne Ukrajnának a tüntetésen, ha nem adják vissza azonnal Kárpátalját, az neked szimpatikus lenne?

Figyelt kérdés

Kárpátalja évezredes múltunk alatt végig a Szent Korona része volt, az ukránok elvették tőlünk, jogosan követelhetjük vissza.

Egyébként sem ez az első figyelmeztetése a Mi Hazánknak, pár nappal azután, hogy az orosz invázió elkezdődött, a Mi Hazánk kijelentette követelését Kárpátalja egész területére.

Mivel egyelőre süket fülekre talált a követelés, szerintem most keményítés lesz. A közelgő tüntetéseken, Budapesten, az ukrán nagykövetség előtt, Toroczkai László könnyen lehet, hogy már nyílt fenyegetőzésbe kezd.

Ha minden magyar ember nevében, ott a nagykövetség előtt, hadat üzenne Ukrajnának amint azonnal nem nyújtják át nekünk Kárpátalját, neked szimpatikus húzás lenne Toroczkaiéktól?



2022. máj. 31. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szimpatikus lenne
Inkább szimpatikus lenne
Semleges lenne
Inkább unszimpatikus lenne
Nagyon unszimpatikus lenne
45 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Támogatom
2022. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Hol is jelentette ezt ki?

Mellesleg az oroszokat különösebben nem zavarná ha esetleg ukrajna sajnálatos felbomlása esetén hozzánk kerülne.

2022. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Nekem minden olyan dolog unszimpatikus, ami, vagy aki visszasírja Trianont. Ma már 1x leírtam, nem sírni kéne 102 éve hanem a tragédiából építkezni, abból a kicsiny 93000 km2-ből ami maradt, kihozni a legtöbbet amit tudunk. Az az érzésem, azóta ezt elbaltáztuk, minden más nép előre ment, mi meg hátra.
2022. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem fogja ezt csinálni.
2022. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
#3: Azért az egy rohadt igazságtalan dolog volt.
2022. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

#5 Igen, az volt, tény, egyetértek. És itt van a pont. Akkor nézzünk előre, mit lehet tenni. Sírjunk tovább, vagy mutassuk meg a világnak, kik is vagyunk?

Én utóbbinak örültem volna jobban, de nincs időgépem.

2022. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
#6: Jó, könnyen mondod, de melyik másik országgal tettek ilyet?
2022. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
6/ Ajánlom Deák Ferenc mondását.. Amit erő és hatalom elvesz, azt idő és kedvező szerencse ismét visszahozhatják. De miről a nemzet, félve a szenvedésektől, önmaga lemondott, annak visszaszerzése mindig nehéz, s mindig kétséges.
2022. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
#3 Pont azt a részt hagyták meg direkt, amivel önmagában semmit nem lehet kezdeni.Soha nem szabad feladni, hogy visszaszerezzük a földeinket.
2022. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Kárpátalja pont az a rész amit nem elvettek hanem Magyarország momdott le róla. Toroczkai egy bohóc össze vissza beszél csak azt a katyvaszt meggyőzően mondja el ezért sikeres. Az a baj, hogy ha agresszívan követelnénk ebben az időben az tuti előbb vagy utóbb háború lenne érte én személy szerint nem szeretnék háborúzni. Az lenne a legjobb ha ki harcolnák maguknak a kárpátaljai magyarok, hogy autonóm közösség ként működjenek mint a katalánok és szépen lassan sumyiban csatolódjanak magyarországhoz, ez amúgy európában szokás, de bezzeg kárpátalját és székejfölted meg a többi magyarok lakta területeknek nem engedik meg, hogy autonóm közösség ként működjenek
2022. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!