Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a politikáb...

Miért van az, hogy a politikában csomó ember írja, hogy libsi, meg ballib, csak azért, mert nem értenek egyet az adott dologban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan tudja, hogy bal oldali, vagy liberális-e az illető? Engemet elszomorít, hogy ezek mennek

2022. jún. 3. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindig megy a veszekedés, szinte vér folyik.

Lefogadom, élőben másképp viselkedik a java.

2022. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ennyit tudnak.
2022. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt úgy tapasztalom mindenkire igaz hogy komolyabb érvelés és vita helyett csak libsizni, fideszesezni, stb tud.


Szerintem a teljesen ostoba és a "használható" emberek aránya kB 85-15% az előbbiek javára sajnos.


Ebből adódik hogy aki veled egyetért sem biztos hogy van annyira értelmes mint akár te.

Mivel matematikailag nem jöhet ki kB 50-50% ra hogy "aki velem egyetért az okos, aki meg nem az kretén"


Mondok két példát hogy szemléltessem kikről beszélek.


1: "Te krumplis fideSS-szes agymosott birka!"


2: "Te rohadt libsi életképtelen sorosista kretén!"


Nyilván ezeknek végtelen permutációja van jelen és sokkal "eredetibbek" szellemesebbek is vannak közöttük, de ami viszont közös az: ez a komolyabb érvelés vagy agymunka nélküli "beírom minden nekem nem tetsző kérdés alá vagy minden az én véleményemmel nem egyező válaszra hogy kvázi" biztos azért nem ért velem egyet mert hülye"


És bilibe lóg a keze aki ezt nem látja. A válaszok általában egymás felszopkodásából állnak. Teljesen mindegy hogy micsoda semmit mondom bugris kultúrálatlan okádékot vetett valaki a felületre ha a "földije" akkor azt felpontozzak ha nem akkor meg le. Nem a tartalom a lényeg többségnek hanem érzelmek és indulat mentén kommunikálnak.


Ez pont olyan mintha bajom lenne a szomszéddal akármi miatt akkor nem megbeszélem vele hanem éjjel fogom magam és Oda szarok a lábtörlőjére. És még büszke is vagyok magamra hogy milyen fasza gyerek voltam.


És itt a többség ezt csinálja.

És az a kB 15% értelmes a témához személyeskedés nélkül hozzá szólni tudó kisebbség pedig egyszerűen elveszik és nem érződik mert az ő "hangjuk" gyengébb. Ez megy ezen az oldalon. Itt nem az álláspontok vagy vélemények kulönbozőségével van baj. Hanem ezekkel a bugris, szerencsétlen szegény emberekkel.

2022. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Élőben pedig megszólalni sem mert a többsége.
2022. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3

És azt is vegyük hozzá, hogy mindegy, hogy egy válasz hasznos, vagy nem.

Vagy ha egy válaszoló nem a véleményét írja le, simán az egyszerű igazságot.

Nem számít.

Ha nem tetszik, lepontozzák, ha tetszik fel.

Így egy idő után meggondolja az ember, egyáltalán válaszol-e.

2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh hmm. Izé szerintem(most lehet nem értesz velem egyet) de nekem inkabb a fentebb felsoroltak miatt esik nehezemre sokszor válaszolni, nem azért mert lepontoznak. Szerintem a pontozás nyilván szimpátia alapú így nekem nem fáj ha akivel vitatkozom az lepontozza a véleményem. Tegye. Nem érdekel nem azért vagyok itt hogy pontokat gyűjtsek. Szerintem a politika témakörben alapból értelmetlen a pontozgatás. A baj az szerintem amikor úgy pontoznak le hogy reakció nem érkezik, nem magyarázza meg miért nem ért egyet vagy miért nincsen igazam szerinte csak valamit beszól és nyom egy pirosat. De néha elintezik annyival hogy képletesen értve beülnek a tanári/professzori székbe és mintegy a tekintélyre való hivatkozással próbálnak kizárni a diskurzusból. Megspórolva az érvelést. Nagyon-nagyon-nagyon sok lusta ember van ezen az oldalon aki csak afféle feszültség levezetésre használja és nem arra mert beszélgetni akarna komolyabban.
2022. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha egy válaszoló nem a véleményét írja le, simán az egyszerű igazságot."


Ez már relatív szerintem. Én elfogadom hogy ha más ugyan azokból az infókból (vagy másból) más igazságra lel. Csak magyarázza el hogy jutott arra.


Politikában nincsen abszolút igazság.

2022. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"És azt is vegyük hozzá, hogy mindegy, hogy egy válasz hasznos, vagy nem."


Így van. Csak az érzelmek számítanak a többségnek.

Én viszont pl simán felpontozom azt is akivel nem értek egyet de látom rajta hogy próbál meggyőzni és látom hogy alapvetően nem egy buta ember és nem személyeskedő.

2022. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennyire futja az értelmi szintjükből, - észérvet esélyed nincs hallani ilyen szintű sötét gyalogtól!
2022. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7

Nem éppen

Itt ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1178..

A #13-as válasz nem vélemény, tény.

Mégis lepontoztak.

Ez a kategória ilyen.

2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!