Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utaltatok már Hadházynak?

Utaltatok már Hadházynak?

Figyelt kérdés

Baloldaliak utaltatok a dolgozni nem akaró Hadházy-nak pénzt a számlájára?

Ha igen mennyit?



2022. jún. 8. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Bízom benne, hogy ennyire még ők se retardáltak.
2022. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok pszichológus így nem utalhatom be sajnos sehova.
2022. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A testemet ajánlottam fel neki, mint természetbeni juttatás. Eddig nem válaszolt, de ami késik, nem múlik.

67F

2022. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha Hadházy nincs ott a parlamentben, ki fogja ellátni Varju Lászlót, ha netán rosszul lesz? :D
2022. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Biciklilánc:

Küldtem is, tőle nem sajnálom.

--------------------------------------------------------------------------------

humorpalanta:

100K ment tőlem is.

--------------------------------------------------------------------------------

Editka:

Wow....

Tőlem csak 10. :)

--------------------------------------------------------------------------------

humorpalanta:

fizetésem harmada. Egyszer - egyszer belefér

--------------------------------------------------------------------------------

Bede Zsolt:

Íme az ország ellenzéke. Mármint az igazi, nem a megélhetési. 1 fő. Nekünk ennyi jutott.

--------------------------------------------------------------------------------

István:

Nem is voltak hívői sosem Ákosnak, max tisztelői, és támogatói!

Én is köztük vagyok!

Már beszéltem is párszor vele telefonon, a támogatásomról biztosítva!

A korrupció elleni harc élharcosa, ő buktatta le Mengyi Rolandot, Simonka Györgyöt, Boldog Istvánt, és Farkas Flóriánt, illetve Tiborcz Istvánt is, de az más kérdés, hogy az utóbbi kettő orbán(és Polt Péter) teljes védelme alatt áll, és nekik addig a hajuk szála sem görbülhet meg amig a csuti pszichopata lótolvaj vezeti az országot!

De remélem, hogy egyszer még ők is meglakolnak majd a bűneikért!

--------------------------------------------------------------------------------



Aki még késztetést érez, hogy szemezgetne a HVG-s fizetett bérkommentelők agyhalott diskurálásáról: [link]

2022. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Képesek politikusnak pénzt utalni. Ennél nagyobb agyhalál nem is létezik...
2022. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Zuglóiak embere, utaljanak neki ők pénzt.
2022. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
0 forintot.
2022. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemli a sorsát és egyben nagyon elkeseredett is vagyok ez miatt. Ti. hogy ilyen formák ilyen pozíciókba tudnak kerülni, annyi esze sincs, hogy le modellezze fejben, ha ezt teszi, akkor mi várható a jövőben. És ez a parlamentben van, vagy most épp nincs. De az előző ciklusban ott volt. Szép háza/lakása van, jó kocsija, járt neki minden is, pénzek, eszközök, telefon, laptop, iroda.

Ennyi ésszel. És nem ő az egyetlen, csak most ő van porondon, mert elb@szta és most kuncsorog. Nem kell azon csodálkozni, hogy mi történik velünk, az országgal, ezt magunknak csináljuk kvázi.

2022. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 meszike91 ***** válasza:
14%
Hadházy kb az egyetlen aki tényleg a népért dolgozik a parlamentben
2022. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!