Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok képtelenség a "nembinári...

A sok képtelenség a "nembináris" nemről meg a végtelen számú gender identitásról honnan szivárgott be a politikába?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az LMBTQ-sok hisznek benne vallásosan, de honnan származik? Ki(k) ezeknek a marhaságoknak a szellemi atyja? És miért csináltak belőle politikát, mire jó ez?

2022. jún. 14. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Soros ?
2022. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, de a fidesz ennek nagy szakértője, szerintem kérdezd őket, hogy mire jó.
2022. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Utálom a politák. Nem szeretem a mozgalmakat sem.

De van olyan, hogy non-binary meg genderfluid stb...

Azek létező dolgok. Én úgy fogom fel ezeket, mintha ruha stílusok lennének. A non-binary emberek pl. nem szeretik a túl lányos túl fiús ruhákat és dolgokat.

A genderfluidok mindkettőt szeretik csak néha ez, néha az tetszik nekik.

Ezek az emberek simán lehetnek heterók is. Pl. egy fiú, aki se a lányos se a fiús dolgokat nem nagyon szereti, hanem valahol a kettő között, az egy hetero non-binary srác.

Ennek semmi köze a politikához. A politikai része engem nem érdekel. Én nem a hülye mozgalmakat szeretem, akik folyton elrontanak mindent meg dühöt szítanak (kinek nem inge ne vegye magára, tisztelet a kivételnek), hanem a normális kedves rendes embereket nemtől, nemi identitástól függetlenül.

2022. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Én vagyok #3 megint. Jóétvágyat az ebédhez. xD
2022. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3 a genderfluid olyan, hogy néha lánynak, máskor fiúnak érzi magát.

Tehát ha én bemegyek a női wc-be addig lehetek lány és ut-na fiú?

Igen, tényleg vannak ilyen dolgok, és bizonyára teljesen komplett, aki ezekben hisz.

2022. jún. 14. 12:23
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Megint én #3

Tudom milyen egy genderfluid. De ők nem transzok. Ugyanúgy a születési nemük szerint mennek be a wc-be. A genderfluid emberek nem feltétlen egyik pillanatról a másikra változtatják a genderüket. Nem is feltétlen ők tezsik, hanem a hangulatuk. Sokaknak akár pár hónapig ez, aztán később az és eközött a folyamat között van egy köztes állapot is. Nem tűegyenesen változik meg, hogy most ettől eddig fiú vagyok utána meg lány. Általában pár hét szokott lenni az időtartalom. Nem úgy van, hogy most egyik pillanatban ehhez van kedve aztán meg ahhoz. Ezek hírtelen érzelemváltozás következtében lehetségesek csak.

2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 - értem, tehát te megtagadod valakitől azt ha csak addig érzi magát nőnek amíg a női mosdóba megy?
2022. jún. 14. 12:42
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

He?

Ne kössél már bele minden szavamba. Egyébként ilyen nincsen. Azzal valami probléma van vagy perverz. A genderfluidok nem csak akkor érzik magukat nőnek mikor éppen a női mosdóban vannak.

2022. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Én is nembináris vagyok.

Ma egy tank vagyok, holnap egy helikopter.

2022. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Valami libbant bölcsész kitalálta ezt a társadalmi nemes baromságot egy gyenge pillanatában, mivel erőteljesen kisebbsrendűségi komplexusban szenvedett, hogy a társadalomtudósok lénézték a bölcsészeket. Fontosnak, akart tűnni, kitalálta ezt a baromságot, a ballib tanárok meg elkezdték tanítani, így mindenki átvette. Valóságalapja 0. A társadalmi nem lényege ugyanis az lenne, hogy az dönti el, hogy te minek érzed magad. De ez tudományosan nem ellenőrizhető, mivel akár hazudhatsz is róla, tehát nem lehet rá rendszereket építeni. Míg a biológiai nemre igen, mert annak objektíven megfigyelhető jellemzői vannak, mint a nemi szervek vagy a kromoszómák.
2022. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!