Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegházasság vagy bejegyzett...

Melegházasság vagy bejegyzett élettársi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Melyik legyen / maradjon?

2022. jún. 17. 13:46
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
97%
10)A hűtőszekrény egy élettelen tárgy.Hogyan lehet azzal összehasonlìtanu,ha auonos nemű gondolkodasra kepea embwrwk önkentesen hazasodni szeretnenek vafy valaki tobb ferjet/felesget szeretne es ebbe a tobbi fel is belemegy?
2022. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

30: úgy, ahogy megoldják ezt a távolkeleten is.

Az, hogy csomó jogi problémát okozna, még nem érv arra, hogy ne legyen. Sajnos a melegházasságból minden más elmebaj is következik, így a poligámia, a bárki bárkivel és bármivel való "házassága".

Fel kéne fogni, hogy a házasság egy férfi és egy nő szövetsége, nem pedig két heteroszexuálisé, tehát nem a melegek ellene van. Aki viszont szexuális alapon akarja meghatározni a házasságot, az a társadalmi normák ellen van.

2022. jún. 17. 15:40
 33/53 anonim ***** válasza:
0%
#29: Nem azt mondom, hogy a melegházasság rossz, hanem hogy a mi kultúránkban ez nem kéne, hogy elfogadott legyen. Én akkor se értenék egyet, ha rajtam kívül mindenki egyetértene vele, de sajnos nem én döntök erről. Viszont azok se döntsenek róla, akik szerint jó. Szerinted ki döntsön róla?
2022. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 Fero89 ***** válasza:
95%
#33 Döntsön róla az amit itt már oly sokan felemlegettek, hogy ha egy cselekedet nem árt senkinek, valaki életét viszont jobbá teszi, akkor azt ne tiltsuk meg. Úgyhogy tényleg nyugodtan jöjjön az egynemű házasság, a poligámia, vagy akár az objektofil házasságok, ha meg ez jogi nehézségekhez vezet, azt majd kiokoskodjuk, elméletileg erre lennének a jogalkotóink.
2022. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
2%
#34: Tehát ne mi, állampolgárok döntsünk róla, hanem a kisebbségek érdekei szerint legyen döntés. Világos.
2022. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Fero89 ***** válasza:
95%
#35 IGEN, mivel a te alternatívád az a fajta demokrácia ahol két farkas és egy bárány arról szavaz mi legyen a vacsora, erre hivatottak alkotmányok, hogy határokat szabjanak nekik meddig mehet el a többség akarata.
2022. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
36 - akkor szépen leülsz és elfogadod az alkotmányt, hogy az apa férfi és az anya nő, és nem érzékenyíthetsz ovikban.
2022. jún. 17. 16:43
 38/53 A kérdező kommentje:
34 - de igen, a melegházasság árt nekem. Árt, mert nem szeretnék olyan országban élni - sokakkal másokkal együtt -, ahol a devianciához asszisztálunk és a kisebbség diktál. És nem te fogod eldönteni, hogy nekem ez árt-e vagy sem, hanem szépen alkalmazkodsz, tetszik vagy sem.
2022. jún. 17. 16:45
 39/53 anonim ***** válasza:
97%

#37 az alkotmányt, azt, amit olyan önkényesen változtatgatnak jobbra balra az olyan szent keresztényi értékekben hívő homo-gruppenező politikusaink? Azt az alkotmányt?

#38 bármikor kiköltözhetsz bármelyik arab államba. Ott nem kell elfogadni a melegházasságot, sőt melegek kivégzésére is elmehetsz ha időd engedi. El kell dönteni, hogy “előre menjünk, vagy hátra” 😉

2022. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
19%
#36: Még mindig ott tartunk, hogy szerinted a kisebbségek akarata fontosabb, mint a többsége. Rendkívül demokratikus.
2022. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!