Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoktól az LMBTQI-propagandákt...

Azoktól az LMBTQI-propagandáktól rettegőktől kérdeznék, hogy mit tenne ha a gyermeketek látva a feszültséget rajtatok, hasonlóképpen tréfálna meg, mint a lenti képen?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 18. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem nyitok meg f@aszbúk linkeket.
2022. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon vickes vagy, a szakállat tedd fel a memere.
2022. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem retteg tőle senki, szimplán a józan ész ellenzi, hogy egy komplett brand-et építsenek emberek szexualitására, a leprivátabb szférára, ami valaha létezett.
2022. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ha behívna ezzel a szobájába, hogy apu transzi van az ágy alatt és te lehajolnál és te tükörképedet látnád meg, akkor dühös lennél?
2022. jún. 18. 10:16
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

#4

Nem dühös vagyok, hanem szomorú amiatt, hogy nem értetted meg, amit írtam.

2022. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
#4 Mindentől függetlenül mondom, hogy ez egy szakállas "vicc", szerintem sosem volt vicces.Akármivel be lehet a transzot helyettesítetni.Így vagy úgy, az régen rossz, ha valakinek ennyire pofátlan gyereke van.
2022. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés annyira nem vicces, hogy a humor rovatban lenne a helye.
2022. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

"Nem retteg tőle senki, szimplán a józan ész ellenzi, hogy egy komplett brand-et építsenek emberek szexualitására, a leprivátabb szférára, ami valaha létezett."


Az elmúlt pár évszázad magas- és tömegkultúrája is a szexualitásra épül, a pajzán népdaloktól kezdve, a szerelmes verseken és romantikus filmeken át, a cicis nénis reklámokig.

2022. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

#8

Nem azt mondtam, hogy ne add ki magadból egy versben, de azért nem ezzel kellene eladni a WC-csészétől kezdve a fogvájóig mindent.

2022. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem érzékelem azt, hogy szivárványos matricák lennének a fogvájó csomagolásán.
2022. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!