Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utcai kéregetést nem...

Az utcai kéregetést nem lehetne börtönnel jutalmazni? Eddig csak a belvárosban volt ez divat, de mára a külvárosra is kiterjedt. Szerintem ez kimeríti már a zaklatás fogalmát.

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Úgy pénzbe kerülne az államnak hisz akkor naponta többször étkezest, ruhát és egyebet kellene biztosítani a számára.
2022. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

valamit kéne tenni, igen.

az agresszív meg a nyomorúlt koldus gyakran bérkoldus...

2022. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.Én ezt értem.

De az márthatatlan, hogy az ember kimegy az utcára és egyből jönnek a kéregetők, hogy adj egy száll cigit vagy 100 forintot.

2022. júl. 8. 19:50
 4/17 A kérdező kommentje:

Az már tarthatatlan.

Bocsi az elírásért.

2022. júl. 8. 19:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a kelenföldi terhes nő, aki napok óta az utcán van, és 4000 ft-ot kéreget a szállásra 😃 aztán há nem adsz neki, rohadjon ki a májad

Engem is idegesítenek, főleg, mert a nagyrészük akár dolgozni is elmehetne

2022. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Egész Budapestet felszántani, sóval behinteni, és rögtön nem létezik a probléma. Meg még milliárd egyéb probléma se. Simán csak nem kéne renitensnek lenni.
2022. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2022. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Aha, mert szerinted Miskolcon, ahol én élek, nem ez megy?
2022. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most is hívhatsz rendőrt, ha úgy érzed zaklatnak. Azért nem hív senki rendőrt, mert öt perc, amíg odaérnek, az ember meg menne a dolgára, és nem érte kár azonkívül, hogy felidegesítették már megint. Nem sokon változtatna, ha papíron betiltanák. A hajléktalanokat sem tudták "kitiltani" a városból.
2022. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne visszatartó hatása, mert a börtönnek csúfolt wellness-szállókban sokkal jobban élnének a csövesek, mint az utcán. Legfeljebb az zavarná őket, hogy ott nem kapnak alkoholt. Én inkább azt büntetném, aki pénzt ad nekik. (Aki ételt vagy alkoholmentes italt, azt nem.)
2022. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!