Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hogyan is van ez,...

Most akkor hogyan is van ez, Fideszesek?

Figyelt kérdés
Oké, a Szent Viktor tud csodákat tenni, extrém mértékű gazdasági fellendülés, bérnövekedés, kézrátétellel gyógyítás, vizen járás és miegyéb. Na de hogy van az hogy pár évig csodát tesz, aztán hirtelen minden rossz lesz és jön az "emútnyócév"? Mert oké a 8 év után csodatétel még beleférne, de úgy hogy megcsinálta a csodát és utána jön az állítólagosan Gyurcsány miatti rossz korszak azt hogyan? Vagy két párhuzamos univerzumról van szó vagy mi?

2022. júl. 9. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Mi a kérdés?
2022. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy nekik, csak győzzön a Fradi! Vagy a fidesz, vagy mi...
2022. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Hogy 12 év Orbán után hogyan lehet még mindig Gyurcsánnyal mentegetőzni? A sz#rt is ha lehúzod a WC-n nem terem újra ott hogy az bűzlik ismét.
2022. júl. 9. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ha a mostani inflációra gondolsz, arra a válasz, Viktornak erre nem nagy ráhatása van, Putyin kezében van a megoldás de ahogy látom semmi esély hogy javuljon a helyzet, sajnos.
2022. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Ja hogy Putyinra nem merik fogni?
2022. júl. 9. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Arra kell szvazni legközelebb aki a párhuzamos univerzumot forszírozza.
2022. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván egy másik univerzumban lehet most Feri a kormányfő , meg kellene tudni ott milyen most az infláció.
2022. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1%
Ellenzékiként az én pofám ég a kérdező miatt..Az ilyen,jó eséllyel aluliskolázott barmok miatt kapunk ki 4 évente 2/3-al..Kedves kérdező én sem szeretem az Orbán-kormányt de azért minden szart a nyakukba varrni csak a hülye tud..Ezt közgazdászként mondom..Tudod a hozzám hasonlók látják is hol kamuzik a miniszterelnök s hol mond valamelyest igazat..Te inkább foglalkozz azzal hogy az Aldiban a kasszát nyomkodd..Ma is várnom kellett miattatok, s az én időm az pénz.
2022. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, a 19:49-es válaszoló mindenre azt írja, hogy "Mi a kérdés". Troll, vagy szegény fidesz bárányka. Szánalmas mindkettő, nincs élete.
2022. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Dobrevvel nyertünk volna.
2022. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!