Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány köbméter gázt fogyasztoto...

Hány köbméter gázt fogyasztotok havonta, mondjuk télen :D?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mások is nagyon meg lettek e szivatva
2022. júl. 14. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Na ez egy baromi jó kérdés. Mi idén, a fűtési szezon végén szereltettünk be zsírúj gázkazánt, mondván, a környezettudatosság jegyében mi is befejezzük a fával, szénnel fűtést. Szóval fingunk sincs. Most nézünk, mint hal a szatyorban, hogy mi a szart csináljunk. Szerencsére még bent van a vegyes tüzelésű kazán is, de fát nem vettünk, hiszen gázzal szándékoztunk fűteni, egy 100 m2-es családi házat. Van vagy 2 köbi fánk, ami szarra sem elég, hiszen kb. egy 10-es kell ha nem túl erős a tél. Ismerőst tegnap hívtuk, hogy biztonsági okokból lehet kéne egy 5-ös. Azt mondja, nincsen, durva felvásárlásba kezdtek, és sokkal hamarabb elfogyott idén, mint más években.
2022. júl. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
0, eddig elektromos rendszerrel fűtöttünk
2022. júl. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
55%

90nm lakás, 4m belmagasság.

Éves szinten az átlag felét használjuk.

Pedig 26 fok van télen is

2022. júl. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Télen a legdurvább hónapban is csak kB. 100m3-t.Pár éves családi ház jó szigeteléssel, nyílászárókkal. 86m2.Ha otthon vagyok 20 fokra van a termosztát állítva, ha nem vagyok akkor 18 fokra.

Nyáron pedig szinte semmi, a melegvíz miatt kapcsol csak be a kondenzációs kazán, de minimális a fogyasztása.

2022. júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2: és mennyi áramot fogyasztasz télen?
2022. júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig 1600-1700, de most szigeteljük majd a házat...
2022. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Deff ***** válasza:
100%
Visszanéztem 1300 m3 volt 40m2es lakásban, régi társasház legalább a nyílászárók újak. Igaz 23 fok volt télen beállítva, de még így akkor volt jó idő amikor ment a kazán. Nehezen tudom elképzelni hogy egy 80 m2es nem szigetelt és régi nyílászárós lakásban ez belefér 1700ba. És egyetemisták laknak sokan ilyenekben Pesten.
2022. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös, nem tudom megmondani, kb-ra sem, hogy mennyi a pontos fogyasztás, mivel otthonról dolgozunk, nyáron alapból baromi keveset vagyunk a lakásban, mindig valahol vagyunk, télen többet, ergó az alap áramhasználat is magasabb, a nyárihoz képest!
2022. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deff ***** válasza:
79%

#8 itt úgyse a havi kell, hanem elvileg éves átlag, bár ezt én se értem hogy akkor majd az elszámoló számla lesz k**** magas?

De szerencse hogy azt mondják hogy nem akarják megmondani ki hogy éljen.:D

2022. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!