Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznyik birkák végre...

A fidesznyik birkák végre elismerik maguk is, hogy becsapták őket a választásokon, vagy ezt is kimagyarázzák, hogy miért Orbán a isten?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

1. A baloldalla rosszabb lenne

2. Nem is szűnt meg a rezsicsökkentés, csak átalakult

3. Egyébként is spórolni kéne a rezsivel mindenkinek


Nagyjából ezek a főüzeneteik vannak most. Egy spekuláció, egy önámítás és MZP egyik fő programeleme, amit annak idején lehurrogtak és direkt félremagyáztak.


Néhány emberrel egyszerűen nem lehet mit tenni.

2022. júl. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű magyarázat fog jönni, hogy ezt a zemberek akartak, az ő érdekükben történt, mert a zemberek félnek a SorosmigránsGyurcsányBrüsszeltől, és különben is: Viktorta, mint derék, bátor kipcsak harcos megvéd minket mindentől/mindenkitől, de legfőképpen az a cél, hogy "Nehogy má'n ismét a Gyurcsány legyen hatalmon", tehát e végett a zemberek kiállnak ismét Viktorta mellett, és folyamatos imádkozás mellett feloldozást fog Viktorta kapni az ilyen, és esetlegesen még ehhez hasonló sok megnyilvánulása után is. A nép mindent kibír.
2022. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Sajnáltatják magukat és az a poén benne, h a sok alkalmazott, aki fizetésből él még melléjük is áll. Aki bejelentve dolgozik, 33.5%-ot adózik (kedvezmények nélkül).


Nálam ez konkrétan 235ezer forint.


Ők meg tüntetnek, h vége az 50ezret fizetős korszaknak. Megáll az eszem.



10 éve van Kata, tehát;


10 év ×12 hónap ×50ezer=6.000.000 forint



Nálam:


10×12×235=28.200.000 forint



Nevetséges, amit a katások csinálnak.

2022. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
3#: Nem nevetséges, hanem undorító. Azok eddig egy banánköztársaságban éltek, és mindenkit h*ének néztek.
2022. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogják.
2022. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki fanatikus azt nem àllítja ki semmi, és senki. Ment a csok, az adó visszatèrítès, akinek nincs gyereke meg termeljen. Most vissza fizeti mindenki. Hànyok az egèsztől. Kifizetjük a rezsit egyszer csekken, aztán a boltokba, mert mègtovàbb dràgul minden, sok ember lesz munkanèlküli, mert így termelik ki a cégek a plusz költsèget. És majd a fideszes megmagyaràzza ez miért is jó....
2022. júl. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Én a fideszre szavaztam, de nem érzem magam becsapottnak. Aki követi a világ eseményeit, az láthatta, hogy rosszabb idők fognak következni. Én nem a plakátok miatt szavaztam ide, hanem a másik oldalt nem tartottam alkalmasnak egy ország vezetésére, megjegyzem ma még kevésbé tartom annak, pláne azok után amit műveltek pár órával a választások után.
2022. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!