Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már az álhír propaganda is...

Már az álhír propaganda is kiakadt a rezsicsökkentés beszántásától? :D

Figyelt kérdés

[link]


Nevetséges butra troll a szerkesztője. :D


Vicces, hogy szenved. Ezek szerint a jobboldaliság addig tart, amíg nem kell sokat fizetni az áramért. :D Nevetségesek.


2022. júl. 15. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Nem szűnt meg a rezsicsökkentés.

Ne hazudj.

2022. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
94%
Nem álhír, megtörtént. De már szégyellik magukat, hogy ilyet írtak, miután a Fidesz pártközpont agiprop osztálya nehezményezte a cikket. 😀
2022. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De, megszűnt, hapiskám. :D


Én nagyon nevetek ezeken. Addig nyomják a jobber értékeket, ezek szerinte Isten, Haza, Család addig van, ameddig kapnak pár tízezret az államtól. :D


Ezek még annyit sem fognak fel, közvetve fizették meg a rezsicsökkentés árát. :DD Mekkora a sötétség van ott, te jó ég.

2022. júl. 15. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én amúgy csak azt nem értem, hogy 1 főre ugyanannyi felfűteni egy lakást mint 4 főre. A meleg nem olyan, mint a kaja, hogy 1 kiló húst szét kell osztani és mindenkinek kevesebb jut. A ház felfűtése az alapterülettől/emeletek számától függ csak.
2022. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Áram: több ember többet fogyaszt, (világítás, tv, számítógép, telefon stb.) többet ke főzni több emberre stb.

Víz szintén.

2022. júl. 15. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5, már ne is haragudj, de a TV több áramot fogyaszt, ha többen nézik? Vagy a hűtő több áramot fogyaszt, ha többen élnek mellette?

Értem én, hogy bizonyos dolgok miatt több áramot fogyaszt egy család, de 4 fő nem fog 4-szer annyit fogyasztani...

2022. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"többet ke főzni több emberre"


Tényleg? 2 gombóc töltött káposzta gyorsabban fő meg, mint 12? A többit pedig lásd a #6. válaszolónál.

2022. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ti egy párhuzamos világban éltek?? :D Jesszusom, ennyit nem bírtok végiggondolni?


Hol állítottam olyat, hogy az emberek számával egyenes arányosan nő a fogyasztás?


Szerinted manapság egy 4 fős család egy TV-t néz? Nem. mindenki külön TV-t néz, vagy a számítógépet, mobilt bámulja. Mellette szobánként ég a villany. Többet fogyaszt mint 1-2 ember? Nyilvánvalóan. Több telefont töltesz, nagyobb hűtőd és fagyasztód van, több tévéd van.


Szerinted egy 4 fős család ugyanannyit eszik, mint egy két fős, vagy egyedül élő ember? Többször kell főzni többet. Miért? Mert 4 fő többet fogyaszt, mint 1 vagy 2. Több adagot fog főzni, amihez több energia kell, és gyakrabban fog főzni. De tök mindegy, mert egyszerre is megfőzhet jóval több adagot, az ugyanúgy nagyobb fogyasztás, mint 1-2 embernek.


Szerinted 1 liter víz forr fel gyorsabban, vagy 12 liter? Melyikhez kell több energia? Menjünk vissza a középiskolába?

2022. júl. 15. 17:42
 9/9 A kérdező kommentje:

"Vagy a hűtő több áramot fogyaszt, ha többen élnek mellette"


Jaj "nagyon jó" példa. Egy egyedül élő embernek mekkora hűtőre van szüksége? Vs. egy 4 fős családnak mekkora hűtőre van szüksége? Segítek, nagyobbra.

2022. júl. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!