Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KATA tüntetők között miért...

KATA tüntetők között miért van annyi kultúrálatlan személy?

Figyelt kérdés
Tegnapi tüntetést végignéztem Starfinder live-ján és szekunder szégyenérzetem volt sokszor, pl amikor k anyáznak a buszvezetőre, vagy szerencsétlen palit nem engedték el az autójával és közben vették 50-en.. szerintem ezzel nem fognak felnézni a többiek rájuk inkább ellenszenvesek lesznek.
2022. júl. 17. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
mert balliberálisak
2022. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Próbáljátok már helyesen leírni, mert itt égetitek az egész országot minden kérdésben! Nem mozaikszó! Tudjuk, hogy fos az oktatás, de azért az első 4 osztályt mindenkinek illene elvégezni így is!
2022. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen csak ez a magyar átlag ami persze szomorú,de el kell fogadni.

Mégis mit gondolsz, honnan a fidesz sokmilliós támogatottsága? normális személyek nem szavaznak rájuk tömegesen.

2022. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elnézést 2-es, nem voltam vele tisztában.
2022. júl. 17. 16:36
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert ilyen szinten van az ország jelentős része. Ezek vagyunk mi. Nem értem miért gondolják az emberek, hogy tüntetni majd pont csak a jól nevelt értelmiségiek fognak elmenni.

De azért ez még mindig semmi 2006-hoz képest.

2022. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%
2006-ban a kukaborogató tüntető focidrukkerek marhára kulturáltak voltak. Láthatóan ott sem túlzottan az értelmiség randalírozott.
2022. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

KultÚÚÚrálatlan? Tényleg? KultÚÚÚÚrálatlanok? Még szerencse hogy te nagyon kultÚÚÚÚÚÚÚrált vagy.

Mennyit jártál ki a nyolc elemiből? Ötöt? Az elsőt háromszor meg a másodikat kétszer? És még van neked pofád egyáltalán a témában kérdést kiírni. :D

2022. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Hogy kellett volna fogalmaznom Professzor Hölgy/Úr? Részeg, bunkó, vandál, illetlen, trágár?
2022. júl. 17. 19:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár nem én írtam azt a választ, de nem a fogalmazással van a baj. A kulturáltan rövid U.

Tényleg gáz, mikor valaki másokat akar fikázni ezzel a szóval, de annyi kultúra nem szorult belé, hogy helyesen megtanulja leírni a saját anyanyelvén. Kb annyira ciki és röhejes mint mikor valaki veri magát, hogy ő mennyire inteLignes. Nem értem az emberek miért használnak olyan szavakat, amiket nem tudnak leírni. Vagy akkor miért nem kapcsolják be a helyesírás-ellenőrzőt. De így csak magukat égetik, mert nyilván ezek után a mondandójuk sem túl komolyan vehető, hiszen ennyire ironikus szarvashibát művelt ember nem szokott ejteni.

2022. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, ezt én hibáztam el.

Általában igyekszem odafigyelni, hogy ne kövessek el ilyen hibákat, bár ezúttal nem ellenőriztem.

2022. júl. 17. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!