Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt hogy ekkora...

Csak én érzem azt hogy ekkora megszorítás még nem volt vagy tényleg nem volt még Magyarország történelmében?

Figyelt kérdés
Emlékszem a régi megszorításokra Bokros csomag, Gyurcsány 2006os megszólítására, volt adóemelés áremelés ott is volt rezsiemelés de így is kitudtunk jönni kis megszorítással, de ilyen még nem volt, hogy azon aggódjunk, hogy nem fogunk kijönni, nem tudjuk kifizetni majd a rezsit. Egy kétszintes családi házban lakom anyukàmmal, az átlagot jóval túllépjük, sajnos olyan 70000 Ft lesz a számlák az eddigi 22000 Ft helyett, ekkora emelést még sosem tapasztaltam, úgy néz ki hogy fel kell költöznie anyukámnak hozzám a kislakásba, így talán kijövünk...de ilyenre még sosem kényszerültünk..
2022. aug. 1. 22:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi veréb sem volt még Magyarország történelmében.
2022. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem még az elején vagyunk. 12 év rossz gazdaságpolitikáját ez a kormány nem tudja kijavítani.

Amíg a nők el tudnak járni műkörmöshöz, addig nincs baj. És ezt komolyan írtam. Majd amikor a szépségipar arról cikkez, hogy jelentősen esnek a bevételek, akkor megszorítás van.

2022. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

"Egy kétszintes családi házban lakom anyukàmmal"

Két embernek miért kell kétszintes ház?

2022. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
#1 feltehetően inkább birkára gondolt.
2022. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

#1 feltehetően inkább birkára gondolt.

-- annyira éhezik, nem tudja mit beszél

2022. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3. Feleségemmel lakom és azért külön lakunk ami szerintem normális hogy leválik az ember..

Ha ide költözik anyukám akkor nem lesz valami kényelmes két pici szoba van, gondoljátok már el.. Ez aztán az igazi megszorítás

2022. aug. 1. 22:21
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

"de ilyen még nem volt"


Hát nem is volt háború, szankciók meg ilyen magas világpiaci ára a gáznak.

2022. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7. Hát úgy tudom a világgazdasági válság nagyobb volt 2009ben a banki hitelválság, valamint úgy tudom volt már háború azért a környező országokban...
2022. aug. 1. 22:24
 9/29 árokpart ***** válasza:
80%
Hihetetlen, hogy még mindig védik a védhetetlent látod kérdező. Az Isten szerelmére nem akarják beismerni, hogy vége van az Orbán rendszernek maga alá gyűrte önmagát, szinte most falja fel lényegében a "gyermekeit" , hogy egy kicsit költői legyek.
2022. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

6. Azért eldönthetnéd, hogy az anyukáddal laksz a kétszintes házban (nyitó kérdés) vagy a feleségeddel a kislakásban.


Amúgy ha ilyen kis lakásban laktok, akkor valószínűleg belefértek az átlagba és nem emelkedik a rezsitek.

2022. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!