Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha Amerikában...

Fideszesek! Ha Amerikában republikánus lenne az elnök, akkor kedvelnétek az USA-t?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy ki milyen párti sosem az érdekelt csak a program és hogy miből akarják megvalósítani.

Konkrétan az amcsiknál azt nézem mennyire békepárti a kormány vagy mennyire nem.

2022. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Előbb megvárom, hogy Dr.Orbán Viktor Mihály miniszterelnök uram mit mondd, mit gondoljak.
2022. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Az már a te bajod.
2022. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hiszen drága dr Donald mihály Trump is megmondta, hogy Bidennek háborúznia kellene a ruszkikkal...
2022. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy biztos, amikor az USA nak demokrata elnöke volt/ van, állandóan háborúztak...

Ha a republikánusok ezen változtatnak, már sokkal jobb lenne!

2022. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Ugye azt vágod, hogy a mostani demokrata kormány vetett véget az Afganisztánban zajló háborúnak, és Trump például azt mondta a CPAC-en, hogy szerinte hiba volt kivonulni onnan? Meg azt is mondta Trump, hogy Biden hagyja az oroszoknak, hogy Ukrajnában háborúzzon?

2022. aug. 8. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok fideszes, de remélem, ettől még válaszolhatok én is, - mint független álláspontot képviselő ember!

Az Usában tök mindegy, ki van éppen hatalmon: mindig olyan ország fog maradni, aki jogot formál magának arra, hogy bárhol beleavatkozzon bárkinek az életébe, gazdaságába, hatalmi harcába, - és ezért számomra addig nem válhat szimpatikussá, amíg nem változtat ezen a tradicionális gyakorlatán.

A dolgok jelenlegi állása szerint bármit is tehet az Usa, az én életemben már nemigen lehetséges olyan folyamat, amelynek végkifejleteként megkedvelhetném. Ígéretes volt, amikor elkezdték a kölcsönösség elvén leszerelni a komolyabb fegyverrendszereket, kidolgozták a kölcsönös bizalomra épülő felügyeleti szisztémákat, stb., stb. De ebből is egyoldalúan az Usa kezdte meg a kihátrálást, a szerződések egyoldalú felbontását, majd az "araszolást" a szemben álló katonai tömb határai felél... A mai napig nem értem, miként képzelte az Usa azt, hogy a végtelenségig hülyének nézheti az oroszokat, - de ők azt hitték, hogy ez egy járható út! Az "ukrán"-orosz katonai konfliktus a mutatója, hogy mekkorát tévedtek és hogy mekkora tévképzetekben ringatták, ringatják magukat! Következetesen állatok maradnak, míg fenn fog állni a nemzetük!

2022. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
A redneckek befejzik, hát persze, a Bush-ok, hány országnak is mentek neki?
2022. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!