Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Általánosságban elmondható?

Általánosságban elmondható?

Figyelt kérdés

Ahogy végignéztem a "szigetre" menőket,a "libbantok" jutottak az eszembe. Lehetséges,hogy a döntő részük ellenzéki?


Általános jellemzés: Lenge, rib*S viselet,extravagáns,visszatasszitó hajszín,artikulálatlan orditózás.



2022. aug. 11. 19:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Visszataszító*
2022. aug. 11. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
2022. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Jó részük biztos fideszes, csak ők urizálhatnak...
2022. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nekem a szigetre menőkről szóló leírásodról a fiatalok jutnak eszembe és nem a liberálisok.Manapság kb.minden fiatal ilyen és ezt tudom,hisz középsulis vagyok.És én az ilyen embereket szeretem,mert szerintem ez a jó.Igaz,hogy én nem ilyen vagyok,hanem amolyan "Billie Eilishos" fiú,mivel pulcsikkal takarom el a testemet.
2022. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
És ezeknek van szavazati joga. Nagy részük szerintem azt se tudja, milyen országban él.
2022. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, a szigetre fiatalok mennek és szórakozni, bulizni, koncertezni mennek pár napra.

Te soha nem voltál fiatal? Vagy öltönyben, ünneplőben mentél koncertre?

2022. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
#5Azért kíváncsi volnék,hogy megtudnád-e mondani fejből mi az a Svájci-Magyar Együttműködési Program vagy milyen jogai vannak mondjuk egy betegnek.És ezek még csak olyan dolgok amik totál alapok egy művelt ember számára,de valószínűleg nem tudod őket,csak azt hiszed magadról,hogy különb vagy a szigeti bulizóktól.
2022. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Irigy vagy rájuk kérdező, hogy ők mennyire élvezik a szabadságot és boldogok?
2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ok boomer.
2022. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit szóljak én? Ma 17 fuvart teljesítettem a szigetre mind külföldi volt Boltnál melózok. És szarok arra ki mit vesz fel. Sok Ner lovag is kint vereti, most értem haza.
2022. aug. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!