Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliakat miért trigger...

A jobboldaliakat miért triggereli ennyire egy szivárványos zászló?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Azert triggeler mert szerintem cringe az egesz szivarvanyos dolog es eleg disgusting amit a fag emberek csinalnak.
2022. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a pocakos, szakállas bácsi, aki idegen gyerekeket ölelget és puszilgat, aztán teljesen normális"

Érdekes gondolkodsz. A meleg Mikulás nem baj, de ha meg meri ölelni a gyereket, az már pedofília...

2022. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

de például a pride az teljesen gyerekeknek való közeg

meg a 7 éves drag queen-ek is


a mikulásbácsi, aki az ölébe ülteti a vele rokonságban nem álló gyerekeket? pedofília!

2022. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

"Érdekes gondolkodsz. A meleg Mikulás nem baj, de ha meg meri ölelni a gyereket, az már pedofília..."

Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy egyik sem normális dolog, mégis mindkettőt gond nélkül el lehet fogadni ha az ember szeretné, és egyik sincs káros hatással másokra. Attól még, hogy a mikulás nem egy szokványos dolog, teljesen normálisnak tekintjük, hiszen a közösségünk része a vele kapcsolatos témakör és ünneplés. De a melegek vagy a transzok ugyanígy a közösségünk részei, őket miért nem lehet elfogadni? Miért fogadunk el egy autistát vagy egy testi fogyatékost, és miért nem tudunk elfogadni egy biszexuálist? Miért segítjük a vakokat, építünk nekik speciális járdát, jelzőlámpákat, segítjük az integrálásukat közösségi programokkal, akkor a transzokkal miért nem tudjuk ugyanezt tenni, miért közösítjük ki őket?

Nem állítottam hogy a mikulás pedofil lenne, csupán erre a furcsa ellentétre szerettem volna rávilágítani. Ő normális, de egy heteró, hétköznapi életet élő biszexuális nő már valami furcsa lény, akinek helye sincs a közösségünkben... Ez kissé abszurd és érthetetlen szerintem, nem tudom miért olyan nehéz elfogadni a másságot egyeseknek.

2022. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy egyik sem normális dolog"

Mi azzal a baj, ha valaki megölel egy gyermeket?

"mégis mindkettőt gond nélkül el lehet fogadni ha az ember szeretné"

Ha nem érted, hogy miért elfogadhatatlan a gyermekek agymosása, akkor nem érdemes erről beszélgetnünk.

"De a melegek vagy a transzok ugyanígy a közösségünk részei, őket miért nem lehet elfogadni?"

Nem egyénekről beszélünk. Arról a mozgalomról beszélünk, akik transznemű Hamupipőkét gyártanak, akik meleg Jézusról írnak. Ez nem egy olyan dolog, amit el kell fogadni, hanem egy olyan dolog, amit meg kell állítani, mert beteges. Nem tudom, fel tűnt-e, hogy mindeddig csak mégnagyobb elutasítottságot okozott minden ilyen akciójuk.

"hétköznapi életet élő biszexuális nő már valami furcsa lény, akinek helye sincs a közösségünkben..."

Mégegyszer hangsúlyozom, nem egyénekről van szó.

2022. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

" De a melegek vagy a transzok ugyanígy a közösségünk részei, őket miért nem lehet elfogadni? "


Szent Miklós legendája az egyik legszebb kulturális örökségünk, a drag queen show meg nem az.

2022. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!