Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc és Jakab...

Gyurcsány Ferenc és Jakab Péter komolyan azt hiszik, hogy nekik még számottevő jövőjük lehet a magyarországi politikában? Két ilyen lejáratódott figurának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elitták az agyukat
2022. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy Ők ezt elhiszik. Inkább olyan mintha csak a Fideszt szeretnék örökre hatalmon tartani. Nem hinném, hogy nem játszanak össze a Fidesszel, egyszerűen nem lehet elhinni hogy nem látják hogy népszerűtlenek.
2022. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Azt hiszik. Megdöbbentő
2022. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Te komolyan azt hiszed, hogy ezek képesek gondolkodni, meg hinni bármit?
2022. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnal együtt a politika szemétdombjára kellene hajítani őket.
2022. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom de akkor mondd meg ki jöhetne??? Mert pofázni a kanapéról te is tudsz de azt nem mondod, ki lehetne jelenleg aki legalább a szavazók 50%-át megszerezné
2022. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerintem meg pont Gyurcsány nem szeretné, ha a fidesz hatalmon maradna. Gyurcsány szereti annyira a feleségét, hogy szívesen látná Dobrevet miniszterelnökként. És ha Gyurcsány holnap kilépne a DK-ból és elköltözne a Holdra, akkor is gyurcsányozna a fidesz.

2022. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os, szerinted úgy áll jelenleg (vagy fog állni a közeljövőben) Gyurcsány pártja, hogy meg tudná szerezni az 50%-ot? [link]
2022. aug. 16. 21:34
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
#8 nagyon úgy néz ki, hogy az egyetlen párt amelyik a legközelebb van hozzá, a többi nem csinál semmit, felveszik a fizetést az én adómból. Nem vagyok gyurcsany párti, se dk-s de egyedül ők vannak akik dolgoznak is valamit.
2022. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ellenézeket elnézve egyedül a DK-nak van valami normálisnak mondható pártja. Mondhatni az ellenzéken belül a legerősebb párt. Hihetetlen, hogy ismét Gyurcsányé az "ellenzéki hatalom" de sikerült neki. Mondjuk a pár 5-20%-nyi nyugdíjas szavazón felül nem nagyon lesz nagyobb sikere, a többi 0%-os pártocskákról még ennyi sem mondható el, főleg nem a Jobbikról, amely most szakadt ismét ketté.
2022. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!