Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab mit eszik a "mamuszosban...

Jakab mit eszik a "mamuszosban"? A szerelem vak vagy van tanácsadói szerepe is?

Figyelt kérdés

Most a Jobbik Molnár Enikő (Mamuszos) miatt hullik darabjaira. Jakab a Jobbikkal való konfrontációja Molnár Enikő érkezése után kezdődött. Valószínűleg Molnár olyan tanácsokat adott Jakabnak, ami a Jobbik köreiben kontraproduktívvá vált. Vajon Jakab szerelembe eshetett Molnár-ba vagy valódi tanácsadói munkájáért vette magához?


A szerelem vak. Valóban erről lehet szó vagy a jó tanácsaiért hallgat Enikőre Peti? Viszont azt nem értem, hogy Molnár Enikő életrajza alapján Postás és BKV jegyellenőr volt. Ezek nem túl skilles szakmák. Hogyan tehetett akkora tudásra Molnár Enikő, hogy egy pártelnöknek adjon tanácsokat:? Mi az igazság?



2022. aug. 19. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Jakab szerelembe esett. A szerelem vak
Molnár Enikő hasznos tanácsait látta meg Jakab
Más lehet a kapcsolat mögött. Beírom...
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Bill Clintonnak képzeli magát (ő is félrelépett a csúnyácska Monica Lewinsky-val). Ebben az egyben már van hasonlóság, a többit meg inkább hagyjuk... :)
2022. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet jól xopik


Vagy jó szűk a szerelem barlangja

2022. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Anyukád nem tanított meg magyarul?
2022. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%

Kettessel értek egyet én is..

már én is sokat gondolkodtam ezen egyébként 😅😅😅

2022. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Amikor először láttam képen, én is megdöbbentem, milyen ronda.
2022. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Jakab lábfetisiszta, azért imádja a mamuszost. Egyébbként Ő irogatja a szexuális kategoriába a lábimádó kérdéseket.
2022. aug. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Jöhet a bodyshaming a 28 éves szűz, pattanásokkal teli fideszes incelek részéről 😃


Hatalmas hálátlanságnak gondolom a Fidesz részéről, hogy ennyi szolgálat után, amit ti kommunikációs fronton megtesztek az állampártért, nem szervez az illetékes nektek egy kiadós qrv@zást.

2022. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Jákobnak már mindegy. Csak lyuk legyen.Ennyi.
2022. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jakab valójában közönséges csürhe, akihez közönséges csürhe illik. Zsák a foltját. És a szerelem vak, Jakab ettől lett ekkora barom.
2022. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!