Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soha ennyi szar alak nem volt...

Soha ennyi szar alak nem volt még az országunk élén, lehet ezt még fokozni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Azért van, mert te hagyod es helyette a gyakorin paradezol, ugyhigy ugyanolyan s.zar alak vagy.
2022. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Félek hogy lehet... En se láttam még egyszeres ennyire oda nem való élősködőt.
2022. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ezt nem, lassan már akkora szarfészek vagyunk mint németország.
2022. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát, hasonlóan sz@r alakok talán voltak már, de mostaniaknál a gátlástalanságuk még ostobasággal és bugyutasággal is párosul.

Mert pl. Rákosi is azért elég nagy szemétláda volt és sok rosszat el lehet róla mondani, de azt nem, hogy ostoba, műveletlen ember lett volna. Nem mentünk sokra ezzel, de ez a mostani primitívség azért elég bicskanyitogató. Meg hogy kb. bárkit odatesznek felelős pozíciókba, a leghülyébbeket is, csak jól tudjon bólogatni. Sőt erény, ha nincs önálló gondolata.

2022. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért veri a jóisten ennyire kegyetlenül ezt az országot, mit vétettünk, hihetetlen.
2022. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Széchenyinek tulajdonítják ezt a mondást:

"Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba…”


Néha azt gondolom hogy nagyon igaz.

2022. aug. 20. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet fokozni, persze. Ha a Gyurcsány bandája lenne, az legalább ezerszer szarabb lenne.
2022. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6: egy olyan helyen, ahol a társadalmat évtizedekig csonkította és abuzálta a szocializmus, ott a demokrácia egy veszélyes műfaj. Az emberek annyira ki vannak éhezve a szépre és a jóra, hogy minden kedves szóra, hamis igéretre azonnal ugranak, és leszavaznak a legszebb illúziót kínáló pártra.
2022. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, újabb és újabb minisztereket jelölnek ki.
2022. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ez tök gáz hozzászólás.

Valamelyik nap hallgattam egy műsort,egy település határában szennyvizet engednek egy patakba.

Azt fejtegették, hogy két lehetőség van, vagy nem érdekli az embereket vagy fogalmuk sincs, hogy, ők egyszemélyben mit is tehetnének ellene.

Hidd el, hogy a gazdaságot mozgató, dolgozó emberek idegei már pattanásig feszültek.

Hiába nem teszik a rendszer, mégis mit tudsz tenni?

Egymagad hova állj oda és hallasd a hangodat, hogy hé srácok én kiszállnék, mert a tököm kivan ezzel az egész helyzettel.

Az a legnagyobb problémám nekem is ezzel, hogy van egy nyomorult életem,30 év munkája, amivel felépítettem.

Van egy nyomorult munkahelyem, ahol hülyére vesz az összes főnököm, pont annyira mint a sokak által magasztalt kormány hülyének néz, mint állampolgárt.

Hová a f.szba menjek közel 50 évesen?

Én soha nem akartam luxust és fényűzést.

Soha nem akartam, hogy mások adójából legyen házam vagy oldják meg helyettem, hogy mit zabáljon a kiccsaládom.

Amikor szar volt a kocsim 30 km-t bringáztam a munkahelyre.

Nem azon vernyákoltam, hogy ez lehetetlen, hanem megoldottam anélkül, hogy bárki segítségét kértem volna.

Nem vártam semmit ettől a kib@szott kormánytól, egyiktől sem.

Csak azt ,ami alanyi jogon jár!

Annak is, aki életében nem kelt még fel egyszer sem fél 4kor,azért hogy munkába menjen.

Tudod, hány ilyen ember van az országban?

Nagyon sok!

Sokan vagyunk, akik nem várnak többet az államtól, mint egy nyomorult orvosi rendelőt, ahová behúzhatják a belüket, hogy írjon már fel valamit a doki, aztán ha két óra késéssel is, de beérsz a melóba és lenyomod a műszakot.

Nem várok többet, mint, hogy legyen egy k.rva aszfaltos út a városba,ahol begurulok a 25 éves kocsimmal és ledolgozom a napot. Legyen egy elfogadható oktatás, ha van gyerekem, meg némi közbiztonság, hogy mire hazaérek,S senkiházi szomszédom ne vághassa ki büntetlenül a 20 éves gyümölcsfákat a kertemből, me ' fázott a pulya, nem vót mivel fűteni.

Értem én, hogy nem én vagyok a főtengely ebben a fasza gépezetben.

Nem is akartam soha nagyra törni.

Nem akartam semmi más lenni az egész gépezetben, mint egy utolsó csavaralátét.

Olyan, aki nélkül nem tökéletes a rendszer.

Rengeteg ilyen ember van, aki takarít,árut pakol, fuvaroz, vagy bármiféle mások által alja munkának nézett feladatot lát el.

Nem állna meg nélkülük semmi de érezhető lenne a hiányuk.

Nekem megfelelt ez a semmi élet.

Szívesen dolgoztam, szívesen voltam jó és normális munkaerő.

Nem egy rendkívüli, nem egy kiemelkedő, csak egy olyan átlagos, akihez odamész egy kormányablakban vagy egy postán vagy bárhol és úgy érzed, hogy annyit tett érted, amit elvártál.

Nem úgy mentél el onnan, hogy ez a napod is kárba ment, mert egy idióta volt aznap az ügyintéző.

Nekem van mit vesztenem.

Van, illetve volt egy nyugodt kiegyensúlyozott életem, amiben ha csöves módon is, de én jól éreztem magam.

Szerettem haza jönni és dolgozni menni is.

Ezt vették el tőlem.

Utálom a munkanapot és a szabadnapot egyaránt.

Nem találom a helyem.

Életemben nem voltam szavazni.

Nekem nem volt időm, hogy nyomon kövessem a politikát és őszintén..le is szartam magasról.

Nekem mindig megfelelt a többség döntése.

Megtaláltam a helyem és nem érdekelt, kit támogat a kormány, mert soha nem szorultam arra, hogy helyettem oldjon meg valamit.

És most itt vagyok közel 50 évesen és összeomlik a világ körülöttem.

Azon töprengek, hogy mi lett volna, ha elmegyek szavazni.

Mégis mi?

Melyik hazugság tetszett volna jobban?

Melyikre mondtam volna, hogy oké,ez megfelel?

Ha választanom kéne egyik sem tetszik.

Én nem akarok még ebben is dönteni.

Nem akarom azt a kevés szabadidőmet azzal tölteni nyomorult hazug politikusok életútját tanulmányozom és tippelek, hogy melyik fog kevésbé átcseszni.

Semmi többet nem akar itt legtöbb ember, csak egy kiszámítható egyszerű életet. Azok az emberek, akik hajlandóak munkába állni, elvégezni képességeik szerint a feladatukat, hogy neked, nekem könnyebb legyen.

És akkor menjek oda én, hogy felvállaljam mindenki baját?

Álljak ki az elveimmel, demonstráljak, vonuljak fel és győzködjem az embereket, hogy jöjjenek utánam??

Egy normális ember ilyesmivel a munkáját az életét a puszta létezését kockáztatja.

Ezt dobjam oda?

Úgy, hogy hónapok óta azon jár az agyam, hogy a legegyszerűbb megoldás lenne felkötni magam és minden meg is oldódna.

Te meg azt mondod valakire,aki talán épp olyan, mint én, hogy nem tesz semmit?

Mégis mit kéne??

Hova az anyámba kéne menjek, hogy bármiféle változás legyen?

Mit kéne még megtennem a közösségért?

Élősködő a kormány és élősködő az ország fele.

Nagyon is hasznosnak egymás számára

Egyik élteti a másikat.

Akinek ez nem tetszik az veszítené a legtöbbet, mert ő az aki a saját kezével kaparta ki a gesztenyét magának.

Az összes többi meg különféle módon élvezi ennek a hasznát.

Hányinger az egész.

És én kérek elnézést, hogy idehánytam ezt az egészet.

2022. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!