Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsok számolatlan és...

A migránsok számolatlan és ellenőrizetlen beengedésével borítékolható az önsorsrontás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk migráncsok? Hoool?:D


Ha itt vannak ki engedte be őket? Orbán? Mert hogy ő van hatalmon 12 éve


És ő azt mondta meg véd minket a migráncsoktól, az átoperálástól, sorostol, Brüsszeltől az lmbtqwer esektől.


Akkor most sem tartotta be a szavát vagy mi van?


Nem lesz rezsicsökkentés csökkentés...?!:D

2022. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem releváns kérdés Magyarországon. Nem vagyunk célország. Migránsok nélkül is nagyobb sz@rban vagyunk, mint nyugat Európa.
2022. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

"Nem releváns kérdés Magyarországon."


imádom a könnyező libsiket :DD erről inkább ne beszélgessünk :,(

2022. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ.

Mert ami most történik, hogy a határon ukrán férfi nem jöhet át, nő viszont akarhány...ez ideális állapot.

Főleg hogy ilyen szépek az ukrán nők.


Szerintem ezt a felállást lehetne követni.

Hajadon nők jöhetnek akarhonnan, férfiak kint maradnak.


De ez amit fidesz művel...hogy a kínaiak vietnámiak komplett területeket foglalnak már el budapesten annyi van beengedve számolatlanul-kb 1 milla am-...minden utcában van kínai közért.

Ez full értelmetlen.

Őket ki kellene toloncolni.

Kínai nőt úgy sem lehet felszedni mert a csaladja elvagná a torkát.

Vagyis nem akarnak magyarrá válni, így nincsen helyük itt.

2022. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ázsiából hoznak be egy csomó embert, és aki jól dolgozik, és maradni akar, az valószínű maradni is fog, mert kell a munkaerő:


A magyar munkáltatók új slágere: ázsiai vendégmunkások

[link]

2022. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
#4: Afriakai meg arab nők nem kellenek ide.
2022. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

"Kínai nőt úgy sem lehet felszedni mert a csaladja elvagná a torkát."


Hülyeség:


"Nagyon rossz volt, hogy nem tudtam magyarul, de könnyen beilleszkedtem, megtanultam a nyelvet. Most pont fordítva van: az összes barátom, és a vőlegényem is magyar. Egyetlen kínai barátnőm van, de ő is alig tud kínaiul beszélni. Tipikus banángeneráció"


[link]

2022. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Hármaska! Csak szólok, hogy sem libsi, sem balos nem vagyok (ellentétben a most nemzeti konzervatívnak hazudott haverjaiddal).
2022. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, te egy igazi keményvonalas sztálinista vagy, csak most liberális demokratának hazudod magad


közben meg olyan keményvonalas sztálinista nevelést kapott politikusokat imádsz, mint a dobrev klára meg a donáth anna

2022. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Hogy te milyen jól értesült vagy kis barátom, hogy kit imádok és kit nem.🤣 El kell keserítselek kuki, mindkettőt utálom, mint a sz@rt. De te nyugodtan imádhatod a felcsúti vajdát, qurvára nem érdekel!
2022. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!