Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mennyire magas?

Orbán Viktor mennyire magas?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 22:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Viktor viszont láthatóan magasabb Merkelnél

[link]

2022. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

#20 Esküszöm, hogy Zelenszkij-t én csak max 1-2 cm-el látom magasabbnak Merkelnél.Jópárral semmiképp.

Putyin is nagyon hasonló, egy hangyaf*szányival magasabb csak ő is Zelenszkijnél.

Abban szerintem megegyezhetünk, hogy Merkel az egy átlag magas, testesebb nő.

Putyin az egy alacsony, kis termetű férfi.

Zelenszkij szintén egy alacsony, de apró termetű embernek látom úgy összességében.Olyan kis picike a feje meg mindene Merkelhez képest.


Lényeg a lényeg, ebből következik, semmi összefüggés nincs az emberek magassága és személyisége közt.


A német kancellár sem egy magas, nagydarab ember, őt sem piszkálják pedig ezzel.Egyszerűen azért, mert lényegtelen.


Erdogan is sokan le ilyen-olyan diktátorozzák, holott ő egy nagydarab, magas férfi.Nem lehet ennyiből semmi következtetést levonni.

2022. aug. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

Na itt a parlament hivatalos honlapján lévő képen jól látszik Orbán valódi magasága.

[link]

2022. aug. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
15%

Füvet vágtam tavaly náluk lekezelt velem jó munkát kívánt es 2 sört hozott.


Olyan magas kb mint én.

2022. aug. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
24# Milyen magas vagy?:)
2022. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
83%
174 , de már lehet megyek összébb kicsit!
2022. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%
Kövér disznó
2022. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#24

Érdekes, mert közemberektől, akik találkoztak már vele civilben, munka közben szintén ezt mondják róla, hogy nagyon emberien, normálisan közvetlenül viselkedett velük.Természetesen ezeket az embereket személyesen ismerem, nem csak úgy hallottam valahol.

2022. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 SZücsöm ***** válasza:
100%

28 Én nem látok ezen semmi érdekeset, furcsálni valót. Orbán Viktorról csak az ostobák gondolják hogy ostoba. Ő egy tehetséges ember akit nagy valószínűségűleg igen csak kiokítottak kommunikáció és médiatudomány szakból.


Ahhoz meg amúgy sem kell zseninek lenni hogy valaki rájöjjön hogy az emberek bizony szeretik ha ember számba veszik őket. Feleslegesen meg csak egy fúl idióta politikus haragítana magára random szavazó polgárokat.

2022. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nemvolna jobb tőle!
2022. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!