Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadhajtásokon miért van ennyi...

Vadhajtásokon miért van ennyi retardált?

Figyelt kérdés

Akár FB akár netes oldalukon nézem a kommenteket, még most Erzsébet királynő halálhírénél is konteó konteó hátán, rosszindulat rosszindulat hátán, aztán néha beesik egy "nyugodjon békében" komment is.


Alja oldal alja embereknek? Vagy retardáltak gyülekezete? Vagy mi?



2022. szept. 8. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez az egyik vég, a másik a 444 és telex kommentek. Én próbálok tudatosan is a kettő között lenni.
2022. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
A Vadhajtásoknak eleve a retaldáltak a célközönsége.
2022. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
A vadhajtásokra azok a náci fideszesek járnak, akik gyávák kurucinfót olvasni, nem tudom, hogy mit vártál ettől a demográfiától.
2022. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Mert a vadhajtások közönsége tőrölmetszett nácikból áll. Azok meg tudjuk, miféle emberek. Én csak azt nem értem, milyen családjuk van ezeknek. Hol rontották el a nevelésüket? A szüleik nem szégyellik őket?

(Persze nem, valószínűleg a felmenők is olyan sötétek, hogy hozzájuk képest a fekete lyuk atomvillanás.)

2022. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

#1

A 444 a másik véglet? :DDDD

Valaki rettentő ostoba és sosem olvasott még nyugati fény kommenteket, ezért idehazudik valamit. :D

2022. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
pár éve bezárták az OPNI-t és valahol helyet kellett nekik csinálni
2022. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Vadhajtások = bolondok gyülekezete
2022. szept. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

5: Voltaképp igazad van a nyugati fénnyel, mint dékás szekta lappal, de a 444 és telex kommentelők zöme is abban a betegségben szenved, hogy egy "xy állatkertben született kismajom" poszt alatt is orbánozás megy. (1)


Az ostobázás szintén nem az én világom, erre nem reagálok.

2022. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6: kik is zárták be? Segítene valaki, nem emlékszem már.
2022. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

#8

Nem kell ostoboznád, mivel az irányodból indokolatlan lenne, csak a tényeket írtam le.


Az pedig nem jelent semmit, hogy Orbánról beszélnek bármely hír alatt. A komment tartalma az, ami számít ilyen esetekben. Az emberek nyilván arról fognak beszélni, ami számukra relevánsabb, érdekesebb, így egy állatkertes poszt alatt is előfordulhat ez.

Gyakorlatilag teljes mértékben félreérted, hogy hogy kell egy választói réteg viselkedését értelmezni, ami bizonyítja, hoyg az "ostobozás" jogos.


A 444, telex átlag kommentelői réteg a normális irányvonal. Míg a nyugati fény az egyik, a vadhajtások a másik véglet. Bár én nem specifikálnám le csak a vadhajtásokra, mert egyébként hasonló a stílus az origon vagy 888-on is.

2022. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!