Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért elégedetlenkednek sokan...

Miért elégedetlenkednek sokan a Népszavazás '22 szerver errorjain, amikor kényelmesen kitőlthető egy asszisztenshölgy társaságába?

Figyelt kérdés
Olvasom vissza a hozzászólásokat és itt is és a fórumokon is sokan fenn vannak akadva, hogy különböző hibák (szerver error) miatt nem sikerült elküldeni. Na, és? Házhoz jön egy kisasszony és ott helyben pár perc alatt ő tőlti ki helyetted. Te csak válaszolsz. Miért probléma ez?
2022. okt. 3. 22:12
1 2
 11/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%

"Na, és? "


Előszöris: az adómból elb...tak egy rakás pénzt a rendszerre. Ha nem működik, akkor teljesen fölöslegesen. Inkább ettek volna meg abból a pénzből százezer éhezőt.

Másodszor: fogalmam sincs, mikor vagyok éppen itthon munka és szabadidő kellemes eltöltése miatt. De ha itthon is vagyok, van jobb dolgom, mint smúzolni valami vadidegennel. Plusz persze nem látom szívesen a házamban a fidesz csicskáit (ha a fidesz szerint kormány=fidesz, akkor szerintem is).

Harmadszor: az, hogy megint van egy funkcióját ellátni képtelen rendszer, egészen pontosan leírja a fidesz eddigi tevékenységét. Te pedig még tapsikolsz is hozzá.

2022. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy az unokáim nem léteznek - a "dokumentum" kezelhetőségéhez igazodva. -Legalább majd nem kell felnőttként adózniuk, ha papíron nem léteznek, nem élnek sehol. Azt meg felejtse el mindenki, hogy mások elemi hibái miatt még én kilincseljek akár csak egy mikropercet is!
2022. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tegan34 válasza:
Azért, mert elment rá sokszáz-millió forint, mégis szar.
2022. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!