Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vadhajtások.hu egy Fidesz-sz...

A Vadhajtások.hu egy Fidesz-szekta?Nem nevetséges?

Figyelt kérdés
Kommunistázzák a tanárokat,akik tüntetnek,lepatkányozzák a gyerekeket stb.Ilyen oldalt hogy lehet működtetni?

2022. okt. 5. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Hagy csinálják csak, minden cikkük megjelenésekor esik vagy 10%-ot a kormány támogatottsága.
2022. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem szekta, egy újságíró hozta össze nemrég, és baromira sikeres lett. Szerintem nyereségesen működteti a sikerből kiindulva.
2022. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A fidesz hívők ilyen szellemi szinten vannak, erre van igényük.
2022. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
1: LOL. A Fidesz épp kiütéssel győzött és akkor már voltak vadhajtások.
2022. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a Vadhajtások még a fideszesek nagy részének is vállalhatatlan. Az oldal célközönsége már tényleg csak az aluliskolázott vagy rendkívül elfogult emberek. Egyébként a másik oldalon is van hasonló színvonalú lap, ilyen a Nyugati fény.

Szomorú, hogy ezek az oldalak szabadon hülyíthetik, illetve hergelhetik a lakosságot.

2022. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
A fideszesek kommunistáznak bárkit is? Nézzenek már kicsit magukba, mielőtt másokat szapulnak!
2022. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

A Nyugati Fény egy ellenzéki szekta? Nem nevetséges? Patkányozni a hatalmasat bukó kamuközgazdász Bangóné szokott amúgy...

#1: "...minden cikkük megjelenésekor esik vagy 10%-ot a kormány támogatottsága." Nem tudom, mikor alapították a Vadhajtásokat, de a te logikád szerint most kb. mínusz sok ezer körül kellene lennie Fidesz támogatottságának... Ehhez képest tudod, mi történt április 3-án... Álmodozz csak! Most már van árnyékkormány is! Képzeld azt, hogy ők az igaziak! Ha nincs valódi sikerélmény, álmodj magadnak egyet! :)

2022. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem újdonság az, amit csinálnak - a szocializmusban is volt pár ilyen túlmozgásos seggnyaló, akik az pártállami média védőernyője alatt a központi propagandát is messze túlteljesítve fröcsögtek a "csövesekre", meg az "újhullámra".

De tényleg, ha valaki kíváncsi, fellelheti az archívokban ezt az irányzatot.

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy a fidesz seggébe legdurvábban benyaló bencsik andriska anno a kádári pártállam egyik ilyen buzgócsingja volt, ontotta magából már akkor is a hasonló hangvételű publicisztikákat, persze akkoriban a szovjet-magyar barátság jegyében, most meg nyilván átváltott a keresztény-konzervatív seggnyalásra.

Ez ennyi. A patkányok mindig is patkányok maradnak.

2022. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
#6: Nem a Fidesz az, hanem a baloldal, aki 32 év alatt mindhárom győzelmét csak az MSZMP utódpártjával tudta elérni, egy kommunista pufajkással, egy kommunista SZT-tiszttel és egy KISZ-vezérrel.
2022. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"Hagy csinálják csak, minden cikkük megjelenésekor esik vagy 10%-ot a kormány támogatottsága."


Hagy csinálják? xD Mellesleg én se szeretem őket de ne írj baromságot.

2022. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!