Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszimádó fideszesek, tisztáb...

Oroszimádó fideszesek, tisztában vagytok vele, hogy Putyin nem nyerhet, igaz?

Figyelt kérdés
Ha a tojás 4000 ft lesz, akkor is kapni fogja folyamatosan Ukrajna az ellátást az EU és USA-tól, míg Oroszország szövetségesei egyre jobban megcsappannak, és már a saját civiljeit kell mozgósítani, elavult eszközöket használni.
2022. okt. 22. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt kéne látnia a Fideszeseknek


[link]


Meg ezt ;

[link]

2022. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Oroszország nem veszíthet. Ukrajna van rommá lőve, nem Oroszország. És lassan majd nem marad élő ember Ukrajnában, mert mindenki elmenekül, ha télen nem lesz működő infrastruktúra. Az meg kérdés, hogy meddig akarják az amerikai és EU-s adófizetők eltartani az ukrán államot.


Oroszország kap lőszert Koreából, drónokat Iránból, megugrott a kereskedelme Kínával stb., elég jó elvan.


2014-ben is jött ez a szankciósdi, és mondták, hogy az oroszok majd éhenhalnak. Erre pár év alatt élelmiszerexportőrré váltak.

2022. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Remélem a hoholrajongó nyugatista libsik is tisztában vannak azzal hogy OROSZORSZÁG GYŐZNI FOG!!!✅😎🇭🇺🇷🇺
2022. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
És akkor mi van? Milyen kérdés ez?
2022. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok oroszimádó, viszont tájékozott vagyok, már tíz éve követem az ukrajnai eseményeket, megértem az amerikai és orosz törekvéseket is.


Oroszország a kezdeti céljait biztosan nem fogja elérni, de végül szerintem valamiféle kompromisszum fog születni, melyet Ukrajna, a nyugati vezetők és Oroszország is úgy fog eladni otthon, hogy nyertek. Valamiféle döntetlenre számítok, Ukrajna lényegében a háború előtti status quohoz térhet vissza olyan szempontból, hogy megmarad, megerősödik az amerikai, nyugati befolyás, viszont maradnak orosz befolyás, uralom alatt álló részek is és a NATO bővítés, vitatott státuszú területek helyzetének rendezése továbbra is a jövő problémás kérdései lesznek, nem fog minden eldőlni a következő pár évben, senki sem arat teljes győzelmet a másik felett.

2022. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy vannak tisztában vele, halvány lila gőzük nincs a valóságról.

Azt képzelik, hogy Oroszország valami szuperhatalom, aminek az ereje összemérhető a nyugati tömbbel.

De valójában az a helyzet, hogy a teljes Szovjetunió a fénykorában, a 70es években volt utoljára pariban a nyugattal katonailag, gazdaságilag pedig már akkor sem - pusztán az USA gazdasági erejének a kb. 60%-át tudta felmutatni, és akkor még az USA szövetségeseit számításba se vettük.


Ezek a retardok azt képzelik, hogy az oroszoknak végtelen tartalékaik vannak, és bármeddig tudják húzni a háborút, miközben a nyugat meg belerokkan Ukrajna támogatásába.


Hát akkor jöjjenek a kijózanító számok.


Az USA kormányának a bevétele egy évben kb. 6 000 milliárd dollár.

Az orosz kormányé ~500 milliárd dollár.

Tizenkétszeres különbség.

Az USA GDP-je, tehát a gazdaság teljesítménye egy évben 20 ezer milliárd dollár.

Az orosz GDP 1500 milliárd dollár.

Itt már 13szoros a különbség


Az USA eddig kb. 18 milliárd dollárnyi támogatást adott Ukrajnának.

Ez a kormány összes bevételének a 0,3%-a.


Persze retardjobberék nem tudnak számolni, pláne nem felfogni ilyen összegeket, ezért egy példával érzékeltetem, mekkora "teher" ez az USA számára.


Tegyük fel, hogy keresel 300 000 nettót egy hónapban.

Ebből 900 Ft. Egy hamburger ára kb, vagy amit a csöviknek odaadsz apróban egy hónapban, vagy mintha vettél volna három helyijárat buszjegyet.


Egy semmi, egy nulla, egy érzékelhetetlenül kicsi tétel.


Nyilván majd pont ebbe fog belerokkani a nyugat :DDD

2022. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Atommal nyerhetnek.
2022. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!